Tvgo Plus Live Tv

Tvgo Plus Live Tv

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Toplam:
298
İşletim Sistemi:
Android/Android Tablet
Gereklilik:
Android 2.3 ve Üzeri
Üretici:
Tvgo Plus Live Tv

Android mobil cihazlarınız üzerinde televizyon izleme keyifini yaşamak istiyorsanız bu uygulamayı mutlaka deneyin.

Tvgo Plus Live Tv, mobil cihazlarından televizyon yayınlarını takip edebilmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen eğlenceli ve ücretsiz bir Android uygulaması. Dünya kanallarını içeren uygulamanın kullanımı son derece rahat. Bu sayede kanallar arasında tıpkı televizyonda kanal değiştirir gibi gezebiliyorsunuz.

Canlı tv izleme amaçlı kullanabileceğiniz bir uygulama arıyorsanız, uygulama marketi üzerindeki en popüler uygulamalardan bir tanesi olan Tvgo Plus Live Tv'yi denemenizi öneririm.

Farklı ülkelerin kanallarını barındıran uygulama izlemek istediğiniz pek çok televizyon kanalına erişme imkanı sunuyor. İnternet bağlantınızın kalitesi göre zaman zaman takılmalar yaşayabilirsiniz. Fakat yaşayacağınız takılmalar uygulamadan kaynaklanmamaktadır. Eğer internet bağlantınız iyiyse, uygulama üzerinde hiç bir takılma olmadan dilediğiniz televizyon kanalını canlı olarak izleyebilirsiniz.

Otomatik olarak kanal güncelleme özelliği sayesinde uydu ve web ayarlarını değişen kanallar hemen güncelleniyor. Böylece kanallara erişiminiz engellenmiyor yada kesintiye uğramıyor.

Hem Türkiye hem de Dünya kanallarını izleyerek, dilediğiniz dizi, film, talk show yada diğer tv programlarını takip etmek için Tvgo Plus Live Tv uygulamasını tercih edebilirsiniz. Ücretsiz olarak indirip yararlanabileceğiniz uygulamayı hemen indirerek canlı tv izleme keyfini yaşayın.

Tvgo Plus Live Tv için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Eğlence Popülerleri

 1. Talking Tom Cat
  Talking Tom CatAndroid İçin Konuşan Kedi Uygulaması
 2. Kaave Falı
  Kaave FalıAndroid için Kahve Falı Uygulaması
 3. Falcı Bacı
  Falcı BacıAndroid için Kahve Falı Uygulaması
 4. Install Whatsapp on Tablet
  Install Whatsapp on TabletAndroid Tabletler için WhatsApp Uygulaması
 5. Talking Tom Cat 2
  Talking Tom Cat 2Android İçin Eğlenceli Kedi Uygulaması