uTorrent

uTorrent

3.4.2 (Windows)
Kurulum adımlarında araç çubuğu, anasayfa değiştirme vb. seçenekler barındırır. Seçerek ilerleyiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
14,207 / 6,058,751
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Kategori Sırası:
Dosya Paylaşımı #1
uTorrent
uTorrent Artı Yönleri
 • + İndirme sırasında stream özelliği.
 • + RSS ekleme
 • + Web Arayüzü
 • + Sürükle-bırak ile torrent dosya oluşturma
 • + Kolay kullanım sağlayan Türkçe arayüz.

Ücretsiz Olarak İndirebileceğiniz Pratik Bir Torrent İndirme Programı

uTorrent, internet üzerinde dosya paylaşımı yapmak için kullanabileceğiniz BitTorrent istemcileri arasında en popüler olan torrent indirme programlarından bir tanesidir. uTorrent yardımıyla tüm bilgisayar kullanıcıları torrent dosyalarını hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde sabit diskleri üzerine indirebilirler.

Kolay kullanımı ve sahip olduğu gelişmiş özellikleri sayesinde birçok kullanıcının bir numaralı tercihi olan uTorrent, küçük dosya boyutu ve ücretsiz olması nedeniyle de çok tercih edilmektedir.

Oldukça sade ve şık bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program üzerinde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm fonksiyonlara kullanıcı arayüzü üzerinden rahatlıkla ulaşabilirisiniz. Yeni bir indirme işlemi başlatmak, indirme işlemini duraklatmak, indirme işlemini durdurmak, tamamlanan indirme işlemlerini listeden silmek veya daha önce indirmiş olduğunuz dosyaları düzenlemek gibi birçok işlemi kullanıcı arayüzü üzerinde kolayca halledebilirsiniz.

İndirmek istediğiniz içeriklerin tümünü program içerisinde yer alan dahili torrent arama motoru yardımıyla arayabilir veya internet üzerinde farklı kaynaklar üzerinde yer alan torrent dosyalarını doğrudan uTorrent yardımıyla bilgisayarınıza indirmeye başlayabilirsiniz. Programın güzel özelliklerinden bir tanesi de RSS kaynaklarını takip ederek yeni eklenen torrent dosyalarını otomatik olarak indirmeye başlayabiliyor olmasıdır.

Dosya indirme hızı limitleme, dosya gönderme hızı limitleme, bant genişliği özelleştirme, bant genişliği zamanlama, çoklu dil desteği ve daha birçok özelliği sayesinde kullanıcılara sorunsuz ve mükemmel bir torrent indirme ve gönderme deneyimi sunmaktadır. Türkçe dil desteğine de sahip olan program yardımıyla, kullanmak istediğiniz tüm özellikleri anlayarak kullanabilirsiniz.

Ama kuşkusuz ki programın en etkileyici özelliği, arka planda torrent indiriyor veya gönderiyorken hiçbir şekilde işlemcinize veya sisteminize yük olmuyor oluşudur. Bu sayede uTorrent açıkken bile bilgisayarınızın genel performansında herhangi bir düşüş veya yavaşlama olmayacaktır.

Yine uTorrent üzerinde yer alan diğer bir güzel özellik sayesinde torrent indirme ve gönderme işlemlerini, siz bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda otomatik olarak gerçekleştirilebilir. Bu sayede bilgisayar başında çalıştığınız zamanlarda internet bağlantınız meşgul edilmemiş olur ve daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz.

Sonuç olarak, torrent denildiği zaman dünya üzerinde milyonlarca kullanıcının ilk aklına gelen programın uTorrent olduğu bir gerçek ve uTorrent'in sahip olduğu bu popülerliğin hakkını sonuna kadar verdiği de bir gerçek. Her sistem üzerinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde çalışacağına emin olabileceğiniz güvenilir, ücretsiz ve hızlı bir torrent istemcisine ihtiyaç duyuyorsanız, sizin tercihiniz de uTorrent olmalı.

uTorrent Özellikleri:

 • Eş zamanlı çoklu torrent indirme
 • Özelleştirilebilir bant genişliği ve zamanlama
 • Tüm indirmeler için genel veya her indirme için ayrı hız limiti
 • Kesilen indirmeleri sorunsuz şekilde devam ettirme
 • RSS indirme
 • Şifre koruması
 • Proxy gizlilik özellikleri
 • Bilgisayar üzerinde kullanıcı aktivitesi olduğunda indirme ve gönderme işlemlerini durdurma

Bu programa benzer diğer programları En İyi ve Hızlı Torrent Programları rehberimizde bulabilirsiniz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Utorrent ile nasıl dosya indirilir?

Utorrent ile torrent oluşturma

Not: Programın kurulumu sırasında kullanıcılara üçüncü parti yazılımlara ait kurulum teklifleri sunulmaktadır. Bu nedenle kurulum sırasında karşılaşacağınız adımlara dikkat etmenizi öneririm.

uTorrent için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.