VideoCacheView

VideoCacheView

2.80
Editör Puanı: 4/5
4
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
9 / 18,657
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Kategori Sırası:
Oynatıcılar #127
VideoCacheView Arayüzü
VideoCacheView Arayüzü

İnternette gezinirken ziyaret ettiğiniz sayfalardaki birçok materyal bir süreliğine bilgisayarınızda saklanır. Bunun amacı, ziyaret edilen sitelerin yeniden ziyaret edilmesinde görüntüleme işleminin hızlıca gerçekleşmesini sağlamaktır.

VideoCacheView programı da saklanan dosyalar arasında yer alan videoları bularak bu videoları çevrımdışı izlemenizi sağlar. Dilerseniz program sayesinde saptanan videoları daha sonra izlemek üzere kalıcı olarak kaydedebilirsiniz de.

Son yıllarda oranı hızla artan flaş tabanlı (.flv) videolar için de VideoCacheView programını kullanabilirsiniz. Ancak VideoCacheView ile bulduğunuz flaş tabanlı videoları izleyebilmeniz için .flv uzantısını destekleyen video oynatma programı kullanmalısınız.

VideoCacheView programının kullanımı:

İndirdiğiniz kurulum dosyasını kurunuz. Program Internet Explorer, Mozilla Firefox ve Chrome tarayıcılarının oluşturduğu ön bellek dosyalarını tarayacaktır. Ortalama 5 - 30 saniye arasında bir bekleme süresinin ardından VideoCacheView programının ana ekranın bulunan video dosyalarını görebilirsiniz.

"In Cache" sekmesinde "YES" olarak belirtilen dosyalar izlenebilir ya da kaydedilebilir dosyalardır. İzlemek için  sol üstte yer alan "Play Selected File"; kaydetmek için ise bir yandaki "Copy Selected Files to" seçeneklerini kullanabilirsiniz.

 

VideoCacheView için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

VideoCacheView Ekran Görüntüleri

 • VideoCacheView ArayüzüVideoCacheView Arayüzü

Oynatıcılar Popülerleri

 1. GOM Player
  GOM PlayerÜcretsiz Gelişmiş Medya Oynatıcı
 2. VLC Media Player
  VLC Media PlayerÜcretsiz Medya Oynatıcı
 3. Windows Media Player
  Windows Media PlayerTürkçe Windows Medya Oynatıcı
 4. Winamp
  WinampPopüler MP3 ve Medya Oynatıcı
 5. FLV Player
  FLV PlayerFLV Oynatıcı