Zello

Zello

1.39 (Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

Üye Puanı: 5/5

5

1 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
187 / 30,233
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
İletişim #7
Zello

Günümüzde özellikle sesli sohbet uygulamalarının ne kadar yaygınlaştığını düşündüğümüz zaman kullanabileceğimiz birçok alternatif program bulunmakta. Zello da sesli sohbet edebileceğimiz uygulamalar arasında yer alan başarılı bir masaüstü ve mobil yazılım. Çapraz platform desteği sayesinde bilgisayarınız üzerinden programı mobil cihazları üzerinde kullanan arkadaşlarınızla bile sesli sohbet edebileceğiniz uygulamanın diğer programlardan tek farkı bas konuş mantığıyla çalışıyor olması.

Farklı bir şekilde ifade etmeye çalışacak olursak Zello için bir nevi walkie-talkie uygulaması da diyebiliriz. Programı aynen bir telsizmiş gibi kullanarak arkadaşlarınızla rahatlıkla iletişim kurabilirsiniz.

Programı kullanabilmek için öncelikle kendinize bir Zello hesabı oluşturmanız ve ardından giriş yapmanız gerekiyor. Sonrasında Zello kullanan arkadaşlarınızı listenize ekleyerek onlarla sohbet etmeye başlayabileceğiniz gibi isterseniz başka kullanıcılar tarafından açılan kanallara giriş yaparak onlarla sohbet edebilirsiniz.

İsterseniz kendi kanallarınızı açabilir ve listenizde yer alan kullanıcıları kanalınıza davet ederek kendi aranızda grup sohbetleri gerçekleştirebilirsiniz. Oluşturduğunuz kanalları şifreleme şansına da sahip olduğunu Zello gerçekten çok başarılı bir yazılım.

Arkadaşlarınızla tüm platformlar üzerinde bas konuş mantığına dayanarak çalışan bir program aracılığıyla sohbet etmek istiyorsanız, Zello'yu mutlaka denemelisiniz.

Zello için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

İletişim Popülerleri

 1. TeamSpeak Client
  TeamSpeak ClientToplu Olarak Sesli Konuşma
 2. Raidcall
  RaidcallSesli Sohbet Programı
 3. Viber
  ViberWindows için Viber Popüler Mesajlaşma Uygulaması
 4. Ücretsiz Sms Gönderme Programı
  Ücretsiz Sms Gönderme ProgramıSMS Gönderme Programı
 5. A SMS
  A SMSÜcretsiz Mesaj Gönderme Programı

Zello Diğer Platformları