Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
ZenMate

ZenMate

(Windows)
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
10,130 / 931,384
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
İnternet Güvenliği #2
ZenMate

ZenMate Sayesinde İnternette Daha Güvenli Bir Şekilde Gezinebilirsiniz

Zenmate eklentisi, hem Chromium tabanlı Google Chrome ve diğer web tarayıcılarını kullanan hem de Mozilla Firefox ve Opera web tarayıcılarını kullananlar için hazırlanmış proxy eklentilerinden bir tanesi ve çok kolay bir şekilde hem internetteki gizliliğinizi korumanızı hem de engelli internet sitelerine giriş yapabilmenizi sağlıyor.

Geçmiş senelerde proxy işlemlerini gerçekleştirmek oldukça meşakkatli bir işti ancak Zenmate bunu hem ücretsiz olarak hem de çok kolay kullanılır bir arayüzle gerçekleştirmenize olanak veriyor. Zira eklentiyi Google Chrome, Chromium, Opera veya Firefox tarayıcılarında kullanmak için tek yapmanız neredeyse Zenmate'i yüklemek diyebilirim.

Bir defa kurulduktan sonra kayıt işlemlerini tamamlıyorsunuz ve daha sonra varolan beş adet proxy ülkesi seçeneğinden bir tanesini seçiyorsunuz. Çünkü bazı web siteleri ülkemize hizmet vermiyorlar veya sadece kendi ülkelerine yahut bölgelerine hizmet veriyorlar. Sitelerin kendilerinden kaynaklanan bu engelin üstesinden gelmek için o ülkeye ait proxy’i seçmek gerekiyor.

Zaman zaman çok yoğun talep olduğunda yavaşlamaların gerçekleştiği bir gerçek ancak bu durumda ülke değiştirerek hemen yavaşlığa son verebiliyorsunuz. Zaten bir süre sonra anlık yoğunluklar da son bulduğu için standart kullanıcıların web gezintileri sırasında büyük gecikmeler ya da yavaşlıklarla karşılaşacaklarını da sanmıyorum.

İnternette dolaşırken kişisel gizliliğine değer veren ve engelsiz, sınırsız bir şekilde internetin nimetlerinden faydalanmak isteyenlerin tüm web tarayıcılarında kullanabilecekleri kaliteli bir eklenti olması nedeniyle herkesin bilgisayarında yedekte bile olsa durması gerektiğine inanıyorum. Fakat proxy özelliğini kullandığınızda internete o ülkede giriyor göründüğünüzü ve bu nedenle konum tabanlı internet servislerinde değişiklikler meydana gelebileceğini de eklemeden geçmeyelim.

 • Mustafa Akça
  5
  - ZenMate için Mustafa Akça dedi ki;

  Yiğit bey (Yiğit Ekim Demir) ZenMate Türkçe Dilini de destekliyor artık dil desteği bölümüne sadece ingilizce eklemişsiniz.güncellermisiniz lütfen programa ilgi de artacakdır.

 • SULEY
  5
  - ZenMate için SULEY dedi ki;

  17.06.2015 tarihinde yani bugün, bende, bağlanmama sorunu yaşatmaya başladı. 6 saat geçti. Servis hatası veriyor. Ücretsiz ve temiz bir uygulamaydı. Umarım get it, hört-zört demeye başlamaz.

  Artı Yönleri: Ücretsiz, reklamsız. Eksi Yönleri: Hız düşüklüğü
 • soner
  ZenMate için soner dedi ki;

  gençler , bi sorun kendinize . bu program neden ücretsiz. Kullandığınız bilgisayara ve network ağınıza zarar veriyorsunuz . Tüm TCP ve UDP portlarınızı çarşaf gibi açıyorsunuz millete.

  Artı Yönleri: Virüs almak Eksi Yönleri: internet bant genişliğini paylaşmak
 • Ziyaretçi
  ZenMate için Ziyaretçi dedi ki;

  beyler; 1. si eklentiyi çalıştırdıktan sonra nette çılgın bi yavaşlama oluyor. 2. si ise; eklentiyi kaldırmış olsanız dahi yasaklı sitelere girmeye devam ediyor ve netteki kasıntı bitmiyor. eklentinin uzantılarını dahi silmeme rağmen hala romanya üzerinde görünüyorum. kurtarın la beni bu illetten

  Artı Yönleri: her türlü siteye giriyor Eksi Yönleri: interneti çok yavaşlatıyor.
 • ismet doğan
  ZenMate için ismet doğan dedi ki;

  kurulumu yapamıyorum nasıl yapcaz kurdum ama mail istiyor giriyorum acmıyor nasıl ayarlıcaz yardımcı olurmusunuz

ZenMate için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

İnternet Güvenliği Popülerleri

 1. Hotspot Shield
  Hotspot ShieldÜcretsiz Proxy Programı
 2. ZenMate
  ZenMateChrome, Firefox ve Opera İçin Ücretsiz Proxy Eklentisi
 3. UltraSurf
  UltraSurfEngelli Sitelere Giriş, Çevrimiçi Güvenlik ve Gizlilik Programı
 4. Spotflux
  SpotfluxEngelli Web Sitelerine Giriş ve Güvenlik Programı
 5. Tor Browser
  Tor BrowserGüvenilir ve Anonim Web Tarayıcısı

ZenMate Diğer Platformları