Ad-Aware Free Antivirus+

Ad-Aware Free Antivirus+

11.14.1023
Editör Puanı: 5/5
5

90 Kullanıcı: 3.8/5

3.8
Ad-Aware Free Antivirus+
Ad-Aware Free Antivirus+
Ad-Aware Free Antivirus+
Ad-Aware Free Antivirus+
Ad-Aware Free Antivirus+
Ad-Aware Free Antivirus+
Ad-Aware Free Antivirus+

Ücretsiz Antivirus, Casus Yazılım ve Reklam Temizleme Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 6 ay önce

Ad-Aware Free Antivirus+, gelişmiş casus yazılım engelleme özelliğini güçlü bir antivirus programıyla birleştirerek kullanıcılara sunan ve kullanıcıları her türlü sanal tehdide karşı koruyan oldukça başarılı bir güvenlik programıdır. İki farklı özelliği tek program içerisinde birleştiren yazılım, bu sayede kullanıcıları truva atları, arayıcılar, rootkitler, botlar ve korsan eylemlere karşı korumaktadır.

Antivirus modülü en popüler virüs tehditlerine karşı algılama ve temizleme işlemlerini gerçekleştirirken, casus yazılım modülüyse siber saldırılara karşı kullanıcıları koruyarak kişisel verilerinizin güvenliğini sağlar.

Güvenli olmayan indirmeleri engelleyen, e-posta tehditlerini algılayan, sosyal medya hesaplarınız için şifrelerinizi saklayan ve ağ bağlantınızı kontrol eden Ad-Aware Free Antivirus+, tam teşekküllü bir güvenlik çözümünü kullanıcılarına sunar.

Oldukça kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından kolaylıkla anlaşılabilir ve kullanılabilir. Hızlı, tam ve özel tarama seçeneklerinden istediğinizi kullanarak bilgisayarınızı tehditlere karşı kolayca tarayabilirsiniz.

Hızlı tarama fonksiyonu sayesinde sisteminiz üzerinde yüksek önem taşıyan bölümleri tarayabilir. Tam tarama fonksiyonu sayesinde sisteminizi derinlemesine tarayabilir. Özel arama fonksiyonu sayesinde de sisteminizin istediğiniz bölümlerini tarayabilirsiniz.

Tarama işlemleri sonrasında Ad-Aware Free Antivirus+ eğer bir tehdit tespit ederse, bulunan tehditle ilgili karantinaya alma işlemi, silme işlemi, es geçme işlemi veya izin verme işlemlerinden herhangi birini uygulayabilirsiniz. İsterseniz zamanlanmış tarama seçeneğini kullanarak, belirlediğiniz zaman aralıklarında sisteminizi her türlü tehdide karşı tarayabilirsiniz.

Oyun modu sayesinde arka planda çalışan sessiz bir korumaya sahip olabilirsiniz ve oyun modundayken Ad-Aware bildirimlerinden herhangi biriyle karşılaşmazsınız. Bu noktada meraklanmanıza gerek yok, çünkü antivirus motoru arka planda sessizce çalışmaya ve bilgisayarınızı korumaya devam edecektir.

Sistem kaynaklarını orta seviyede kullanan Ad-Aware Free Antivirus+ ile tarama yaptığınız zamanlarda arka planda başka bir uygulama çalıştırmak sisteminizi oldukça zorlayabilir. Bu nedenle özel tarama işlemleri sırasında farklı uygulamalar üzerinde çalışmamak çok daha verimli ve hızlı bir taramanın önünü açacaktır. Son sürümüyle birlikte Türkçe dil desteğine de sahip olan program, bundan böyle yabancı dili olmayan Türk kullanıcılar tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek.

Sonuç olarak Ad-Aware Free Antivirus+ bir antivirus yazılımından çok daha fazlasına ihtiyaç duyan kullanıcıların ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Algılama ve silme işlemlerini arka planda gerçekleştiren program, tüm kullanıcılar için etkili bir güvenlik çözümü sunar. Tüm bu anlattığım nedenlerden dolayı kullanıcılarımıza Ad-Aware Free Antivirus+'ü tavsiye ediyorum.

Not: Programı ücretsiz olarak kullanabilmek için kendinize ait olan bir e-posta hesabıyla kayıt olarak, e-posta adresinize gelen ürün anahtarını etkinleştirmeniz gerekmektedir. Ayrıca program kurulumu sırasında karşınıza gelen üçüncü parti yazılımlara ait kurulum tekliflerine dikkat etmenizi öneririz.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

Bu program için hazırladığımız Ad-Aware Free Antivirus+ özel sayfasını da incelemeyi unutmayın.

Ad-Aware Free Antivirus+ Artı Yönleri
 • + Ücretsiz
 • + Otomatik ve sessiz güncellemeler
 • + Kullanışlı, yenilenen bir arayüz
 • + Sessiz çalışma modu
 • + Oyun modu
Ad-Aware Free Antivirus+ Eksi Yönleri
 • - Reklamlı
 • - Araç çubuğu aracılığıyla URL kontrolü ve kimlik hırsızlığı önleme

Ad-Aware Free Antivirus+ için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
ispanyolca italyanca Fransızca Almanca İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
136 / 676,960
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Lavasoft

Antivirüs Popülerleri

 1. Avast Free Antivirus
  Avast Free AntivirusBedava Antivirüs Programı
 2. AdwCleaner
  AdwCleanerAdware ve Malware Temizleme Programı
 3. ESET NOD32 Antivirus
  ESET NOD32 AntivirusVirüs Temizleme Yazılımı
 4. Multi Virus Cleaner
  Multi Virus CleanerÇoklu Virüs Temizleyici
 5. ComboFix
  ComboFixVirüs Temizleme Programı

Ad-Aware Free Antivirus+ Eski Sürümleri