Adobe InDesign

Adobe InDesign

CS6
Editör Puanı: 5/5
5

3 Kullanıcı: 3.6/5

3.6
Adobe InDesign CS6
Adobe InDesign
Adobe InDesign

Masaüstü Yayıncılık Programı

Yeşim Halıcı Son güncelleme 5 yıl önce

Sofistike tasarım ve üretim kontrolleri ve diğer Adobe uygulamalarıyla eşsiz entegrasyonu sayesinde Adobe InDesign CS6 hem yazılı hem dijital yayınlarda kullanılan en kapsamlı masaüstü yayıncılık programlarındandır. Farklı ekran boyutlarında en iyi sonucu almanızı sağlayacak şekilde geliştirilen yazılım son dönemde artan tablet yayıncılığı için tüm araçlarını yeniledi.

Kapsamlı entegrasyon
Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat ve Flash Professional yazılımları arasında sorunsuz bir şekilde çalışın. Paylaşımlı renk ayarları ve yazılım arası format desteği ile daha verimli çalışıp çoklu mecraya yayınlama imkanının tadını çıkarın.

Yaratıcı efekt ve kontroller
Yarı şeffaflık, gradient veya diğer yaratıcı efektleri kullanarak ilgi çekici sayfalar yaratın. Efektleri tahribat yaratmadan dilediğiniz gibi deneyerek uygulayabilirsiniz. Herhangi bir objenin çizgisine veya dolgusuna istediğiniz gibi efektler ekleyebilirsiniz.

Güvenilir baskı ve baskı öncesi
Her baskıda sofistike önizleme seçenekleri sayesinde eksiksiz ve tutarlı sonuçlar elde edin ve güvenilir Adobe PDF dosyaları yaratmanın kolaylığını keşfedin.

XHTML export
Çoklu format yayıncılığını gerçekleştirin: “web’e baskı” seçeneği ile InDesign içeriğini xhtml’e çevirin. Çevirdiğiniz içeriği ise Adobe Dreamweaver CS6 ile otomatik CSS (Cascading Style Sheets) kullanarak biçimleyin.

Profesyonel tipografik kontroller
Paragraph Composer, OpenType fonts, drop caps, imgeler ve optik kerning veya marjin hizalama kullanarak yazı karakterleri oluşturun.

Çok yönlü tablolar
Dilediğiniz tabloları yaratın. İster Microsoft Word veya Excel’de yarattığınız tabloları kullanın ister InDesign’da oluşturun. Önceden belilrli formatlar ile çalışın veya iseteğe bağlı değişiklikler yapın.

Uzun metinler desteği
Dilediğiniz kadar uzun metinler kullanın. InDesign CS6’nın gelişmiş ayarlarıyla tüm kolaylıklar sağlanmıştır ve dökümanlarınızı istediğiniz gibi biçimleme imkanınız var.

Akıllı metin işleme
Microsoft Word’den metinleri doğrudan import edin, objelerin etrafına metin ekleyin ve yazı karakterlerini dilediğiniz gibi değiştirin.

Adobe InDesign için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
72 / 70,488
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP

Grafik Popülerleri

 1. Logo Design Studio
  Logo Design StudioLogo Oluşturma Programı
 2. Adobe Illustrator
  Adobe IllustratorProfesyonel Grafik ve Vektör Dizayn Programı
 3. Picture Collage Maker Pro
  Picture Collage Maker ProKolaj Hazırlama Programı
 4. CorelDRAW Graphics Suite
  CorelDRAW Graphics SuiteVektörel Çizim Tasarım Programı
 5. Pivot Animator
  Pivot AnimatorÇöp Adam Animasyonu Yapma Programı