Adobe Photoshop CS6

Adobe Photoshop CS6

Editör Puanı: 5/5
5
Adobe Photoshop CS6
Adobe Photoshop CS6 Tonlar
Adobe Photoshop CS6 Yeni Yağlı Boya Efekti

Mac İçin Profesyonel Resim ve Video Editörü

Yeşim Halıcı Son güncelleme 5 yıl önce

Adobe Photoshop CS6 kullanıma sunuldu. Dünyanın en popüler fotoğraf editörü olan program, gelişmiş özellikleriyle kem profesyonel hem de amatör kullanıcılara hitap ediyor.

En profesyonel resim düzenleme aracı olarak tanıdığımız Adobe Photoshop, yeni sürümü CS6 ile beraber video düzenleme araçlarını çeşitlendirdi ve geliştirdi. Kısacası bu sürüm video projesi hazırlayanların kalbini çalmayı hedefliyor. Video bölümüne video geçişleri, filtreler, ton ayarlamaları, ton tipi ve animasyonlar gibi yenilikler var. Bu yenilikler tek bir programdan ayrılmadan hem fotoğraf hem de video düzenlemesi yapabilmek için getirildi.

Performans geliştirmelerinin öne çıktığı CS6 bu sürümde kullandığı "Mercury" grafik motoruyla daha hızlı ve akıcı bir çalışma ortamı yaratmanın peşinde. En çok kullanılan Photoshop araçları bu yeni grafik motoruyla yeniden tasarlandı ve ortaya daha yüksek bir performans çıktı. Bu sürümde "Patch" aracındaki gelişmeler ilgi çekici türden olacağa benziyor. Programı deneyeceklerin ilk test edecekleri araç kesinlikle "Patch" aracı olmalı.

Adobe Photoshop CS6 arayüzünde de değişikliğe gidilerek daha kullanışlı ve şık bir hale getirildi. Adobe'un 2012'nin ikinci yarısında kullanıma geçireceği "The Creative Cloud" ile birlikte Adobe Photoshop CS6 buluta taşınacak böylece programın lisans bilgileri, yedekleme seçenekleri gibi bazı işlemler internetten yapılabilecek.

Önemli! Adobe Photoshop CS6 kurulumunu yaptıktan sonra size ait Adobe ID ile kayıt olmanız gerekiyor.

Adobe Photoshop CS6 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
82 / 58,957
İşletim Sistemi:
Mac OS X 10.7/Mac OS X 10.6

Editörler Popülerleri

 1. Adobe Photoshop CS6
  Adobe Photoshop CS6Mac İçin Profesyonel Resim ve Video Editörü
 2. Inpaint
  InpaintFotoğraflardan İstenmeyen Objeleri Silme Programı
 3. GIMP
  GIMPKapsamlı Resim Editörü
 4. Pixlr
  PixlrMac İçin Resim Düzenleme ve Rötuş Programı
 5. PicGIF
  PicGIFMac İçin Hareketli GIF Yapma Programı