Age of Empires Online Artık Ücretsiz

age of empires onlineSevilen strateji oyunu Age of Empires Online artık free to play bir oyun. Başarılı bir yapım olmasına karşın özellikle oyunculara sağladığı görsel güzelliklere rağmen Age of Empires Online çıktığı yıl inceleme merkezlerden pek iştah açıcı bir puan alamamış ve beklediğini bulamamıştı. Her şeye rağmen sadık bir oyuncu kitlesi bulunan Age of Empires Online artık yayın hayatına free to play olarak devam edeceğini açıkladı.

Bu haber ile birlikte artık Age of Empires Online’ın daha çok tercih edilen bir yapım olması bekleniyor ve üye sayısının artması bekleniyor. Başlarda ücretli olarak dağıtılan yapım sonraları oyunculara oyunun belli başlı kısmını ücretsiz hale getirmişti. Ancak bugün itibariyle tamamen ücretsiz hale gelen Age of Empires Online’ı ücretsiz olarak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz.

Age of Empires Online’ı satın alan ve almayan free oyuncular arasında adil bir denge sağlamak isteyen yapımcılar oyunu önceden satın alan kullanıcılara 500 Empire Points verirken oyuna yeni katılan free kullanıcılara ise 100 Empire Points veriyor. Age of Empires Online’ı steam üzerinden ücretsiz bir şekilde indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Age of Empires Online
Age of Empires Online Ücretsiz Online Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu

Age of Empires Online Artık Ücretsiz İçin Yapılan Yorumlar (1)

  • bLuShark
    dedi ki;

    ne güzel günlerdi :) sırf age of empires 2 deki atilla hun u felan bitirmek için saatlerimi harcardım hamachiden server kurar mahalleden 3 4 kişi bulur oynardık sonra aoe 3 cıktı mahallede deli gibi aoe 2 oynayanlar 3 ü değil almak yüzüne bile bakmamışlardı sonra tabi bir sürü oyun çıktı aoe da half life gibi efsaneler listesine girdi :((

    10 Ekim 2012 Çarşamba - 21:11:42 - Cevap Yaz - Şikayet Et

Age of Empires Online Artık Ücretsiz İçin Yorum Yaz

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.