All Office Converter Pro

All Office Converter Pro

5.6
Editör Puanı: 4/5
4

5 Kullanıcı: 4.2/5

4.2
All Office Converter Pro
All Office Converter Pro
All Office Converter Pro

Ofis Dosyalarını Birbirine Dönüştürme Aracı

Deniz Gür Son güncelleme 8 yıl önce

All Office Converter Pro, tüm dokümanları ve resimleri birbirine dönüştürmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir ofis dosyaları dönüştürme aracıdır. Kolay kullanımlı arayüzü ve farklı formatları birbirine dönüştürme özelliği sayesinde ofis yazılımları ile birlikte kullanabileceğiniz bir araç olan All Office Converter sayesinde Microsoft office word(.doc, .docx. docm), excel(.xls, .xlsm, xlsx), powerpoint(.ptt, .pptx, .pptm), pdf, htm, html, rtf, txt formatlarını birbirlerine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca hazırladığınız ofis dosyalarına jpg, bmp ,gif ,tif ,wmf ,emf, tga, rle, png gibi resim formatlarından imajlar da ekleyerek dokümanlarınızı görsel olarak da geliştirebilirsiniz.

Dönüştürebildiği formatlar:     

 • Word, Excel, PowerPoint, DOC, RTF, XLS, PPT, TIF, JPG, BMP, GIF, PNG, TGA, RLE, EMF, WMF, TXT, HTM ve HTML formatlarını PDF formatına dönüştürebilir,
 • PDF formatındaki dosyaları Word, Excel, DOC, RTF, XLS, TXT, HTM, HTML, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMF ve EMF formatlarına dönüştürebilirsiniz.
 • Word DOC formatındaki dosyalarınızı PDF, Excel, XLS, TXT, HTM, HTML, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMF ve EMF formatlarına dönüştürebilirsiniz.
 • RTF, XLS, PPT, TXT, HTM, HTML, PowerPoint, Excel ve PDF formatındaki dosyalarınızı Word DOC formatına dönüştürebilirsiniz.
 • PowerPoint PPT sunum dosyalarınızı RTF, XLS, TXT, HTM, HTML, Word, Excel, PDF ve DOC formatlarına dönüştürebilirsiniz.
 • HTM HTML dosyalarınızı Word, DOC, PDF, Excel, XLS, TXT, JPG, BMP, GIF, TIF, PNG, TGA, RLE, WMF ve EMF formatlarına dönüştürebilirsiniz.
 • JPG, BMP, GIF, TIF, EMF, WMF, PNG, TGA ve RLE gibi imaj formatlarına sahip dosyalarınızı birbirlerine dönüştürebilirsiniz.

Tek bir araç ile yukarıdaki tüm formatları gerekli formatlara dönüştürebilmeniz için All Office Converter programını kullanabilirsiniz.

Önemli! Program ücretsizi olarak kullanmak için programı ilk başlattığınızda sunulan 3 seçenekten ortadaki "Free Version" seçeneğini seçerek kullanabilirsiniz. Ücretsiz versiyonda sürekli satın almanız yönünde reklamlar çıkacaktır ve her defasında bir dosya dönüştürmenize olanak tanıyacaktır. Ayrıca ücretsiz versiyonda programı kapatırken satın almanız yönünde açılan sayfayı kapatarak programdan çıkabilir ve ücretsiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz.

All Office Converter Pro için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda All Office Converter Pro crack, All Office Converter Pro serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
30 / 104,858
İşletim Sistemi:
Vista/2003 Server/WinXP/Win2000

Uygulama Popülerleri

 1. Office 2016
  Office 2016Microsoft Ofis Programı
 2. Office 2013
  Office 2013Microsoft Ofis Yazılımı
 3. Microsoft Excel Viewer
  Microsoft Excel ViewerExcel Dosyalarını Görüntüleme Programı
 4. OpenOffice
  OpenOfficeÜcretsiz Ofis Yazılım Paketi
 5. Office 365
  Office 365Microsoft Ofis Programı