Winter Traffic Car Driving 3D

Winter Traffic Car Driving 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Winter Traffic Car Driving 3D tablet ve telefonlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur.

Winter Traffic Car Driving 3D zorlu koşullarda aracımızla ilerlemeye çalıştığımız aksiyon dolu ve zorlayıcı bir silümasyon oyunu. Hem tablet hem de akıllı telefonlarınız üzerine ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu oyunda sürekli olarak yağan kar altında, zorlu dağ yollarında ilerlemeye çalışıyoruz.

Oyunu ilk olarak çalıştırdğımızda bizleri kaliteli grafikler karşılıyor. Doğruyu söylemek gerekirse çok az simülasyon oyununda bu tarz kaliteli grafiklere rastlıyoruz. Anlaşılan o ki Winter Traffic Car Driving 3D’nin yapımcıları bu işe epey kafa yormuş ve ortaya iyi bir oyun çıkartmış.

Toplamda 8 farklı araç tipine sahip olan oyunda dilediğimiz aracı seçip uzunluğu en az 1 km olan yollarda ilerlemeye başlıyoruz. Yolculuk esnasında çeşitli tehlikelerle karşılaşıyoruz. Önümüze araçlar çıkıyor, yollar kayıyor ve yağan kar görüşümüzü kısıtlıyor.

Genel anlamda başarılı ve tatmin edici bir performans sergileyen Winter Traffic Car Driving 3D zorlu koşullarda araba sürme tarzı oyunlardan hoşlanan oyunseverlerin göz atması gereken alternatiflerden bir tanesi.

YORUMLAR