101 Yüzbir Okey Extra 1.0.6 (Android)

101 Yüzbir Okey Extra

101 Yüzbir Okey Extra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

101 Yüzbir Okey Extra, Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz online okey oyunu.

101 Yüzbir Okey Extra, Facebook’ta 1 milyondan fazla oyuncusu bulunan online okey oyunu. Gerçek kişilere karşı canlı oynama imkanı verdiğinden gerçeği aratmıyor. Ücretsiz indirilebilir olması da harika.

İster WiFi isterseniz de mobil internet bağlantınızı kullanarak oynayabileceğiniz en iyi okey oyunları arasında 101 Yüzbir Okey Extra. Facebook üzerinden oynanabilen popüler okey oyununun mobil sürümü de oldukça kaliteli. Android telefonda da tablette de rahat oynanış sunuyor.

Normal ve katlamalı, yardımlı, yardımsız canlı oynama seçenekleri sunan 101 Yüzbir Okey Extra oyununda girdiğiniz anda online kişileri görebiliyor ve tek dokunuşla masalarına katılabiliyorsunuz. Dilerseniz ismini belli etmeden misafir olarak, dilerseniz de Facebook hesabınızla giriş yapıp gerçek kimliğinizle görünme şansına sahipsiniz. Tabii ki masalara katılabilmeniz için çipinizin yeterli olması gerekiyor. Her gün bedava çip dağıtıldığını, oynadıkça sadece çip kazanmadığınızı; seviye puanı da kazandığınızı ekliyim.

YORUMLAR