12 Grapes

12 Grapes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    29

  • Üretici

    GamesBoosters

12 Grapes bir ufoyu yöneterek insanları kaçırmaya çalıştığınız bir beceri oyunudur

12 Grapes alışılmış oyun kalıplarının dışına çıkmayı başarabilen ve bunu yaparken oyun severlere bolca eğlence sunmayı başarabilen oldukça özel bir mobil beceri oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir ufo oyunu olan 12 Grapes'de bir uzay gemisinde yolculuk eden ve özel bir görevle dünyaya gönderilmiş bir uzaylı UFO kaptanını kontrol ediyoruz. Kaptanımızın yaşadığı gezegende yüzyıllardır özel bir ayin yapılmaktadır. Bu geleneğe göre günyadan 12 insan kaçırılarak yenilmelidir. Fakat kaçırılan insanların belli bir düşünce yapısına sahip olması gerekiyor. Negatif düşünceye ve mutsuz bir karaktere sahip olan insanlar yenildiğinde uzaylılara zarar vermekte. Pozitif düşünen ve mutlu olan insanlar ise aranılan kurbanlardır. Yani oyunda pazardan meyve sebze seçer gibi insan seçiyoruz. Bu iş için ilk olarak insanları ufomuz ile yakalamalı, sonrasında düşüncelerini analiz etmeliyiz.

12 Grapes'de bir şehrin üzerinde ufomuz ile uçarken yolda yürüyen insanların üzerine ufomuzu çekiyoruz ve insanları ufoya ışınlamaya başlıyoruz. Ufomuza aldığımız insanları analiz ettikçe karşımıza farklı ve komik hikayeler çıkıyor. Bu hikayeleri kendimizce yorumlayarak negatif mi pozitif mi düşündüklerini anlayabiliyoruz. Bir yandan da şehri savunan tanklar bize ateş ediyor. Belli bir hasar aldığımızda ufomuz yok olduğu için bu tank ateşinden kaçmamız gerekiyor. 2 boyutlu grafiklere sahip olan 12 Grapes 80'li yıllarda televizyonlara bağlanan atarilerde oynadığımız retro oyunları bize hatırlatıyor.

12 Grapes kendine has oyun yapısıyla benzersiz bir eğlence sunmayı başarabilen bir mobil oyun olarak tanımlanabilir.

YORUMLAR