12Hours 1.97 (Android)

12Hours

12Hours
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

12Hours, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde hem analog saat kullanabilmenizi sağlayan hem de planlamalar yaparak görüntülemenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır.

12Hours, son derece basit fakat bir o kadar da şık ve modern bir planlama ve saat uygulamasıdır. Cihazlarınızın ekranlarına analog saat olarak gelen uygulamanın tasarımına hayran kalabilirsiniz.

Üzerinde farklı renklendirmeler olan bu saat, günlük planlarınızı göstermektedir. Her bir farklı iş ve etkinliğiniz için saatleri üzerine renklendirmeler ekleyen uygulama bu sayede günlük planlarınızı rahatlıkla takip edebilmenizi sağlıyor. 12 saatlik süre içerisindeki tüm etkinkliklerinizi görmenizi sağlayan uygulama sayesinde hiç bir toplantınızı kaçırmazsınız.

Uygulamadan yararlanabilmek için Google Calendar uygulaması kullanmanız gerekmektedir. Google Calendar üzerindeki tüm etkinliklerinizi saat üzerinde gösteren uygulama 30 dakikada bir güncellendiği için eklediğiniz etkinlikler saat üzerinde anında görünmeyebilir.

Gelecek güncellemeler ile birlikte uygulamayı kişiselleştirme ayarları da gelecek olan 12Hours'u ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR