1V1Y.COM 1.3 (Android)

1V1Y.COM

1.3
1V1Y.COM
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

1V1Y.COM, ünlü markaların en yeni ve indirimdeki ürünlerine ulaşabileceğiniz bir alışveriş uygulamasıdır.

1V1Y.COM, ünlü markaların yeni sezon koleksiyonlarını ve fırsat ürünlerini 0 orijinallik güvencesiyle sunan popüler bir alışveriş sitesidir. Modayı yakından takip edenlerin tercih ettikleri markaların ürünlerini de %90’a varan indirimlerle satın alabilirsiniz.

“İçinden Moda Çıkan Alışveriş Sitesi” sloganı ile hizmet veren 1V1Y, modayı yakından ve ucuza takip edebileceğiniz harika bir alışveriş uygulaması. Kozmetik, Ev, Aksesuar, Çanta, Ayakkabı kategorilerinden dilediğiniz markanın dilediğiniz ürününü seçebilir ve hemen sepetinize ekleyebilirsiniz. Sezon ürünleri ve günün fırsatlarını ayrı ayrı görebilir, filtreleme seçeneğini kullanarak binlerce marka arasından sadece tercih ettiğiniz markanın ürünlerini görüntüleyebilirsiniz. Sepetim bölümünden siparişlerinizi anbean takip edebilirsiniz.

Her akıllı telefon ve tabletle uyumlu olan 1V1Y.COM uygulamasını kullanabilmeniz için 1V1Y üyeliğinizin olması gerekiyor. Eğer üye değilseniz uygulamadan ayrılmadan üyeliğinizi oluşturabiliyorsunuz. Ancak diğer alışveriş uygulamalarında sunulan sosyal ağ entegrasyonu bu uygulamada mevcut değil. Ürünleri görebilmek için de üyeliğin gerekli olması uygulamanın bir diğer eksiği.