2Accounts 3.2 (Android)

2Accounts

3.2
2Accounts
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınız üzerinden birden fazla hesabınızı aynı anda kullanabilirsiniz.

Birden fazla hesabı tek bir Android cihaz üzerinden kontrol etmek isteyen kullanıcılar için geliştirilen 2Accounts uygulaması ile artık hesaplar arasında daha kolay geçiş yapabileceksiniz.

Sosyal ağ, mesajlaşma ya da oyunlarda iki farklı hesabınız varsa ve bunu aynı anda kullanabilmek istiyorsanız, 2Accounts uygulamasını sizlerle tanıştıralım. Çeşitli amaçlar için kullandığınız ikinci hesaplarınıza geçiş yaparken zorluk çekiyorsanız, bunun çözümü 2Accounts uygulaması ile oldukça basit diyebilirim. WhatsApp, Facebook, Google+ ve WeChat gibi popüler uygulamaları destekleyen 2Account, her iki hesabınızı kullandığınız uygulamaları paralel olarak çalıştırıyor ve ikinci uygulama için ayrı depolama alanı yaratıyor.

Gizlilik ve güvenlik konusunda da hassas olan 2Accounts uygulamasında bildirimleri anlık olarak takip edebilme, düşük CPU tüketimi, uygulamaları paralel çalıştırma ve ayrı depolama alanı yaratma gibi faydalı özellikler sunuluyor. Siz de bu özelliklerden yararlanmak istiyorsanız 2Accounts uygulamasını ücretsiz olarak indirebilir, iki farklı hesabı aynı anda kullanabilmenin tadını çıkarabilirsiniz.