2Face

2Face
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sosyal ağ ve mesajlaşma uygulamalarında farklı hesaplarınız varsa tek bir cihaz üzerinden kullanabilirsiniz.

Oyunlar için alt hesaplar açtıysanız ya da sosyal ağ ve mesajlaşma uygulamalarında farklı hesaplarınız bulunuyorsa bunları aynı Android cihaz üzerinden yönetebilmek için 2Face uygulamasını denemenizi öneririz.

Oldukça basit bir kullanımı olan 2Face, eski adıyla CM AppClone uygulaması kullanıcıların tek bir cihazda sosyal ağ, oyun ve mesajlaşma platformlarındaki hesaplarına eşzamanlı olarak erişim sağlamak amacıyla tasarlanmış durumda. Birkaç adımda yeni hesap ekleyebileceğiniz 2Face uygulamasında, hesaplar arasında geçiş yapmak da oldukça kolay diyebilirim. Tüm hesaplardan eşzamanlı bildirimler alabileceğiniz, her hesap için bağımsız depolama alanı oluşturan 2Face uygulaması, bu konuda ihtiyaç duyabileceğiniz her özelliği sizlere sunuyor.

FacebookTwitter, Instagram, Facebook Messenger, Clash of Clans ve daha birçok uygulamayı destekleyen 2Face uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza ücretsiz olarak indirerek, tek bir cihazda birden fazla hesap kullanabilmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

YORUMLAR