35mm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    35

  • Üretici

    Garaj

35mm, vizyondaki filmleri takip edebildiğiniz, fragmanlarını izleyebildiğiniz, bilet satın alabildiğiniz bir Android uygulaması.

35mm, sinemaseverlere özel hazırlanmış bir Android uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Telefon ve tabletimize ücretsiz indirip kullanabildiğimiz uygulamada vizyondaki ve vizyona girecek filmleri takip edebilmenin ve filmler hakkında ayrıntılı bilgi alabilmenin yanında daha öncesinde o filme gitmiş izleyicilerin yorumlarını okuyabiliyor ve kendi eleştiri yazımızı girerek filme gitmeyi düşünen kişilere yardımcı olabiliyoruz.

“Film sinemada izlenir” diyorsanız 35mm uygulaması vazgeçilmezleriniz arasına girecektir. Vizyondaki filmler ve gelecek filmlerin vizyon tarihleri, yönetmenleri ve oyuncuları hakkında bilgiler, fragmanları, IMDb değerlendirmeleri, hatta seans bilgileri Android cihazımızda. Tüm bunların ulaşılması hızlı arayüz üzerinden sunulması da uygulamanın en beğendiğim özelliklerinden biri.

35mm sinema uygulamasında bulunduğumuz şehrin tüm sinemalarında oynayan filmlerine bakabiliyoruz. Hangi sinemada hangi filmler oynuyor ve kaç seansı var hızlıca bakabiliyoruz. Burada dikkatimiz çeken nokta bilet satın alma seçeneği. Seans bölümünden seçeceğiniz filmler için uygulamadan ayrılmadan MarsGate, MyBilet gibi online sinema bileti satın satan firmalardan biletimizi hızlıca alabiliyoruz. Tabii ki gönül ister ki mobil site yerine doğrudan uygulama üzerinden bilet satın alabilmek ancak mümkün değil.

YORUMLAR