360 Launcher

360 Launcher
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

360 Launcher uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızı çok daha kişiselleştirilebilir hale getirebilirsiniz.

360 Launcher uygulaması, adından da fark edebileceğiniz gibi Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz bir launcher yani ana ekran uygulaması olarak karşımıza çıktı. Hem fonksiyonel özellikleri hem de hızlı kullanılan yapısı sayesinde mobil cihazınızla birlikte gelen varsayılan launcherdan çok daha iyi çalışacağını da belirtmek gerek.

Uygulamayı cihazınıza kurduğunuzda, geçiş efektleri ve animasyonlar değişikliğe uğrayarak çok daha akıcı ve ilginç hale geliyorlar. Çeşitli animasyonlar arasından seçim yapabildiğiniz için uygulamayı kullanırken oldukça keyif alacağınızı düşünüyorum. Tabii ki sadece animasyonlar değil, kişiselleştirme ve özelleştirme seçenekleri de uygulama içerisinde mevcut.

Temalar, duvar kağıtları, kilit ekranı resimleri gibi pek çok eğlenceli özellik sayesinde uygulamanın Android cihazları bakması güzel bir hale getirdiğini söyleyebilirim. Her ne kadar tüm kullanıcıların hoşuna gitmeyecek olsa da uygulamanın diğer uygulama ikonlarını iOS benzeri bir hale getirdiğini de belirtmek gerekli.

Pek çok widget aracını da barındıran uygulama, batarya kullanımını optimize etmek ve cihazın performansını arttırmak için de pek çok özelliğe sahip. Özellikle RAM temizleme özelliğine ihtiyaç duyanlar 360 Launcher'ın kendi içerisinde bulunan bu özellikten faydalanabiliyorlar.

Eğer yeni ve etkili bir Android launcher uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekenlerden bir tanesi.

YORUMLAR