365Scores (Android)

365Scores

365Scores
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Futbol ve diğer spor türlerinin skorlarını canlı takip edip haberlerini okuyabileceğiniz bir mobil uygulama.

Spor haberlerini ve canlı maç sonuçlarını takip etmeyi seviyorsanız internet sitelerine bağlanmak yerine elinizin altında pratik bir uygulama bulundurmak hayatınızı kolaylaştıracaktır. Android telefon veya tablet kullananlara göre optimize edilmiş bir uygulama olan 365Scores, uzun yıllardan beri internet üzerinden hizmet veren ve Google Chrome eklentisi olarak da sevilerek kullanılan bu uygulama sonunda mobil cihaz kullananların da işini pratikleştirecek bir çözüm yolu sunuyor.

Özellikle bahis oyunlarında vakit harcamayı sevenlerin sıkça aradığı canlı skor takibi gibi bir avantajı olan uygulama sadece futbol ile sınırlı kalmıyor. Tenis, Basketbol, Buz Hokeyi, Beyzbol, Voleybol, rugby, kriket, hentbol ve Amerikan futbolu gibi türler hakkında da güncel bildirimlere ulaşabiliyorsunuz. Bununla birlikte takımlarla ilgili canlı tweet bildirimlerini de yakalayabiliyorsunuz. Takımların fikstürlerinden maç planına kadar birçok seçeneğiniz var.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama ile spor müsabakalarını her yerden canlı takip edip spor haberinden asla mahrum kalmayacaksınız.