3D Tuning 1.1.67 (Android)

3D Tuning

3D Tuning
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

3D Tuning, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde istediğiniz arabalar üzerinde modifikasyon yapmanızı sağlayan yararlı ve eğlenceli bir Android uygulaması.

3D Tuning, Android mobil cihazlarınız üzerinde 3 boyutlu ve görsel olarak araba modifikasyonu yapmanızı sağlayan ücretsiz veeğlencel bir Android modifiye uygulaması.

Arabalara karşı ilgisi olan ve onlar üzerinde yapılacak ufak değişikleri seven Android kullanıcılarının severek kullandığı bu uygulama üzerinde 800'den fazla araba bulunuyor. Gerçeğe yakın araba kalitesi sayesinde üzerlerinde her türlü modifikasyonu hem yapıp hem de rahatlıkla görebileceğiniz 3D Tuning'e sürekli yeni araba modelleri de ekleniyor.

Arabaların jantları, ön ve arka tamoponları, yan aynaları, kaportası ve diğer bölgelerine modifiye işlemi yapabileceğiniz uygulama üzerinde ayrıca renk dğeiştirebilir, süspansiyonu ayarlayabilir ve çok daha fazla işlem yapabilirsiniz.

Aynı isimdeki web sitesi ile de senkronize olarak çalışan uygulama, böylelikle site üzerinde yapılan tüm değişiklikleri mobil uygulama üzerinde de görebilmenizi sağlıyor.

Kendi zevkinizi yansıtan modifiyeli araçlar yapabilmek için uygulamayı ücretsiz olarak hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR