500 Firepaper 2.65 (Android)

500 Firepaper

500 Firepaper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

500px sitesinde yer alan fotoğraflar ile telefonunuzun arka planını süsleyebilirsiniz.

Başarılı bir fotoğraf paylaşım platformu olan 500px’in Android cihazlar için geliştirdiği 500 Firepaper uygulaması ile telefonunuzun arka planını muhteşem fotoğraflar ile süsleyebilirsiniz.

Fotoğrafçıların 500px sitesine eklemiş oldukları fotoğrafları, telefonunuzun arka planına belirlediğiniz sürede ekleyebileceğiniz 500 Firepaper ile telefonunuzu süsleyebilirsiniz. Uygulama ayarlarına girerek; saatte bir, günde bir, 5 dakikada bir ya da ekranı her kilitlediğimde seçeneklerinden birini seçtiğinizde, uygulama rastgele bir fotoğraf ile ekranınızı değiştirebiliyor. Bu özelliği kullanabilmek için, uygulamayı yükledikten sonra bazı izinleri onaylamanız gerekiyor. Uygulama açılışında gelen uyarılara YES ve bunun ardından OK seçenekleriyle onaylayabilirsiniz.

İzinleri ayarladıktan sonra “Duvar Kağıdını Ayarla” butonuna tıklıyor, uygumayı tekrar başlatarak kategori, değiştirme sıklığı gibi ayarları düzenleyebiliyorsunuz. Bunları uyguladıktan sonra yapmanız gereken tek şey, değişen fotoğrafları incelemek oluyor. Sürekli arka plan değiştirme derdinden kurtaran ve yüksek kaliteli başarılı fotoğraflar sunan 500 Firepaper uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR