5by

5by
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

5by uygulaması, Android mobil cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ve kaliteli bir video izleme uygulaması.

5by uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz ve kullanımı kolay bir video izleme uygulaması olarak karşımıza çıktı. Standart video izleme uygulamalarından sıkılanların tercih edebilecekleri uygulama, böylece en keyifli videolara hiç zorlanmadan erişmenize imkan tanıyor.

Uygulamanın en dikkat çekici yanı, seçmece ve filtrasyondan geçmiş bir video izleme deneyimi sunması. Dolayısıyla istediğiniz türdeki videolar arasından kalitesi düşük olanlar otomatikman eleniyorlar ve vakit kayıplarıyla karşılaşmanız engelleniyor.

Bir süre sonra izlediğiniz videolardan izleyebileceğiniz videoları tahmin eden uygulama, ayrıca bunu sağlarken o anki modunuzu da dikkate alıyor. Her gün devamlı olarak güncellenen içerikler sunması ise aynı videolarla karşılaşma olasılığınızı azaltıyor.

Son günlerde ortaya çıkan ve viral hale gelmeye başlayan videoları da yakalayan uygulama, böylece arkadaşlarınızın bahsettiği videolar hakkında fikrinizin olmasını sağlayacaktır. Elbette uygulamada izlediğiniz videoları arkadaşlarınızla sosyal ağ hesaplarınız üzerinden de paylaşabiliyorsunuz.

Video izleme ekranı ve ilerletme, ses ayarlama gibi seçenekler de sorunsuzca çalıştığı için videolarınızı izlerken kendinize uygun bir hale getirebiliyorsunuz. Sık sık komik, eğlenceli veya ilginç videolar izlemeyi sevenlerin tercih etmeleri gerekenlerden birisi olduğuna inanıyorum.

5by’ı kullanırken bir videodan diğer videolara atlamak da oldukça kolay bir şekilde hazırlanmış ve benzer videolarda kolayca hoşunuza gidecek daha fazla video bulabilirsiniz.

YORUMLAR