8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu

8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

8bit Türkiye Futbol Ligi, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir futbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu, Android işletim sistemine sahip tablet ve telelefonlarınızda oynayabileceğiniz bir futbol oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bağımlılık yapan oyunda desteklediğiniz Türk takımını seçebilir ve mücadeleye başlayabilirsiniz.

Basit bir tek dokunuş oyunu olarak karşımıza çıkan 8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu, favori takımınızın yer aldığı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Heyecan verici bir atmosferde geçen oyunda takımınızı seçerek mücadeleye başlıyor ve rakip oyuncuları geçmeye çalışıyorsunuz. Adından da anlaşıldığı gibi 8bit grafiklerden oluşan oyun oldukça göz alıcı olarak karşımıza çıkıyor. Türk geliştiriciler tarafından piyasaya sürülen oyunda basit ve kolay kontroller yer alıyor.  Takımınızı şampiyon yapmanız gereken bu oyunda futbolun tadına varacaksınız. Stat atmosferini yakalayabileceğiniz ses efektleri, 18 farklı süper lig takımı ve göz alıcı grafikleriyle 8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu sizleri bekliyor.

8bit Türkiye Futbol Ligi Oyunu'nu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.