Yüzde 94 2.0.5 (Android)

Yüzde 94

Yüzde 94
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur.

Yüzde 94, Android cihazlarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Aslında bize çok da yabancı olmayan bir yarışmanın oyun versiyonu olan Yüzde 94 ile çok eğlenceli vakitler geçireceğinize eminim.

Uzun yıllardır televizyonlarda yarışma olarak da gösterilen ve "Yüz kişiye sorduk" cümlesi ile ünlenmiş olan bu oyunu artık siz de mobil cihazlarınızda oynayabiliyorsunuz. Oyun tamamen insanların verdikleri cevapları bulmakla ilgili.

Oyunda amacınız verilen popüler cevapların yüzde 94'ünü bulmak. Örneğin ellerimizle yediğimiz bir şey söyleyin, sabah uyandığınızda ilk yaptığınız şeyi söyleyin, genellikle bozuk olan bir şey söyleyin gibi sorular yöneltiliyor ve siz de verilen en popüler cevapları bulmaya çalışıyorsunuz.

Diyelim ki ellerinizle yediğiniz şeyi sordu ve siz de hamburger dediniz. Bu durumda yüz kişinin on beşinin verdiği cevabı biliyor ve 15 puan alıyorsunuz. Ardından mısır dediniz ve yüz kişiden dokuzunun verdiği cevabı bildiniz. Bu durumda da 9 puan alıyor ve böylece 94 puana ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Elbette cevap seçenekleri çok geniş olduğu için bazen oyun göründüğü kadar kolay olmayabiliyor. Bu yüzden verilmiş popüler olabilecek cevaplara odaklanmanız gerekiyor. Takıldığınız zamanda oyun içinden ipucu satın alabiliyorsunuz.

Hem hoş tasarımı ve animasyonları hem de eğlenceli oyun yapısı ile dikkat çeken Yüzde 94 oyununda 35 level bulunuyor ve her birinde 3 soru bulunuyor. Eğer siz de bu oyunu seviyorsanuz, indirip denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR