A Clockwork Brain 2.2.1 (Android)

A Clockwork Brain

A Clockwork Brain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Clockwork Brain, Android işletim sistemine sahip cihazlarını üzerinde günlük beyin egzersizi yapmanızı sağlayacak bir oyundur.

A Clockwork Brain, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarının için geliştirilmiş bir bulmaca oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda yer alan birbirinden farklı bulmaca modlarıyla günlük beyin egzersizi yapabilirsiniz.

Beyninizin sınırlarını keşfetmek istiyorsanız bu oyunu mutlaka oynamanız gerekiyor. Dünya çapında milyonlarca oyuncusu bulunan bulmacaları tek bir yerde toplayan A Clockwork Brain, eğlenceli ve zorlu bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Bilişsel becerilerinizi test etmek istiyorsanız bu oyun tam size göre diyebiliriz. Şekil eşleştirme, eş bulma ve renk reçme gibi birbirinden farklı bulmacalara sahip olan oyun, günlük olarak yeteneklerinizi ölçüyor ve aynı zamanda birde performans grafiği hazırlıyor. Grafiğe bakarak eksik yönlerinizi görebilir ve o bölgelere yoğunlaşabilirsiniz. 17 farklı zorlukta oyuna  sahip olan A Clockwork Brain beceri, dikkat, dil ve akıl yönlerinizi ölçüyor. Bu oyunu mutlaka denemelisiniz.

Oyunun Özellikleri;

  • 17 farklı bulmaca türü
  • Günlük egzersizler
  • Günlük, aylık ve haftalık gelişim grafikleri
  • Zamana karşı oyun modu
  • Cihazlar arası senkronize oyun

A Clockwork Brain oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlar için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR