A Haber 1.2 (Android)

A Haber

1.2
A Haber
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Haber uygulaması, gündemi hızlıca takip edebileceğiniz bir haber portalıdır.

A Haber’in Android cihazlar için geliştirilmiş haber portalı uygulamasıdır. Gündemde neler olup bitiyor, anında öğrenebilirsiniz.

Gündem, ekonomi, yaşam, dünya, spor ve teknoloji gibi alanlardaki gelişmeleri sizlere sunan uygulama, görsel olarak şık bir tasarıma sahip. Gözü yormayan, kullanımı kolay arayüzüyle kullanıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Ana sayfada her kategoriden haberler gösteriliyor. Haberlere tıklayarak detayları öğrenebiliyorsunuz. Uygulama ile A Haber canlı yayınını izleyebiliyor, üst kısımdaki Web TV bölümünden de güncel videoları kolayca seyredebiliyorsunuz. Galeri bölümünden, haberlere ait görseller ve diğer kategorilerde oluşturulmuş olan resim galerilerini gezebilirsiniz. Astroloji bölümüyle günlük ve haftalık burç yorumlarınızı takip edebilirsiniz.

Android işletim sistemli telefon ya da tabletinizde basit kullanımıyla, tüm içeriklere hızlı bir şekilde erişebilir, gündemi sıcağı sıcağına takip edebilirsiniz. Android kullanıcıları için geliştirilen uygulamayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR