A Man Escape

A Man Escape
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

A Man Escape, farklı yöntemler deneyerek hapishanedeki çöp adamı kaçırmaya çalışacağınız basit ama eğlenceli bir Android kaçış oyunudur.

A Man Escape, kaçış oyunları kategorisinde yer alan eğlenceli, ücretsiz ve başarılı bir Android oyunu. Oyunun oynanışı, yapısı ve görselleri yeterli iyilikte değil fakat oynarken keyifli vakit geçirebiliyorsunuz.

Oyundaki amacınız hapishanedeki zanlıyı demir parmaklıklardan kurtarmak. Bunun için uygulayabileceğiniz 3 farklı yöntem mevcut. İstediğiniz yolu seçtikten sonra kullanmanız gereken araçlar ile hapishaneden kaçmaya çalışmalısınız. Başarısız olursanız yılmadan yine deneyerek kaçış yollarını bulmaya çalışın. Aksi taktirde sürekli hapista kalıyorsunuz. Denemek başarmanın yarısıdır demişler.

Eğer oynadığınız oyunlardan yüksek grafik kalite beklentisi içindeyseniz yada oyunun güzel bir hikayesi olmasını istiyorsanız, bu oyun pek de sizin tarzınıza uymayacaktır.

Basit bir yapıya sahip olmasına rağmen gayet eğlenceli bulduğum A Man Escape oyunu Android telefon ve tablet sahipleri tarafından ücretsiz olarak indirilerek oynayabiliyor. Sizde boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz komik ve heyecanllı bir oyun arıyorsanız, A Man Escape'i denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR