Abduction! 1.52 (Android)

Abduction!

Abduction!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Abduction! Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu.

Abduction! Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli ve en az eğlenceli olduğu kadar da zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Dostları uzaylılar tarafından kaçırılan bir ineğin kontrolünü ele aldığımız oyunda basamakları çıkarak uzaya çıkmaya ve onları kurtarmaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde çizgi film tadında bir atmsoferle karşılaşıyoruz. Görseller son derece eğlenceli bir tasarım anlayışıyla oluşturulmuş. Bu tasarımın hoşumuza gittiğini söyleyebilirim. Oyunun özüyle tamamen uyumlu bir çizgide ilerliyor.

Abduction!'un asıl vurucu noktası ise kontrol mekanizması. Oyunu zor kılan detaylardan bir tanesi de kesinlikle bu. Oyunda kontrol ettiğimiz inek otomatik olarak kendisi zıplıyor. Biz de cihazımızı sağa sola eğerek basamaklar üzerine iniş yapmasını sağlıyoruz. Burada çok hassas bir dengeye sahip olamlıyız. Aksi halde platformlar üzerinde duramayıp aşağıya düşebiliyoruz. Kaybettiğimizde en baştan başlamak durumundayız. Ne kadar yükseğe çıkarsak alacağımız puan o denli yüksek oluyor.

Beceri oyunlarının büyük çoğunluğunda karşımıza çıkan bonuslar ve güçlendiriciler bu oyunda da kullanılmış. Serüvenimiz esnasında karşımıza çıkan bonusları toplayarak hatırı sayılır ölçüde avantaj elde edebiliyoruz.

Uzun süre değişmeyen yapısı oyuna bir nebze monotonluk katsa da keyifle oynanabilecek bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Eğer siz de beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Abduction!'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR