ABODO 1.0.4 (Android)

ABODO

ABODO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

ABODO uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızdan gayrimenkul ilanlarına kolayca göz atabilirsiniz.

ABODO uygulaması, daire satmak, almak veya kiralamak isteyenlerin kullanabilecekleri ücretsiz Android uygulamaları arasında yer alıyor ve oldukça kolay bir kullanıma sahip. Direkt olarak harita üzerinde görebileceğiniz daireler ve evleri incelemenize ve isterseniz ilanı verenlerle iletişime geçmenize imkan tanıyan uygulama, tabii ki çalışırken aktif bir internet bağlantısı gerektiriyor.

Uygulamayı kullanırken isterseniz haritanız üzerinden tüm gayrimenkul ilanlarına göz atabiliyor, isterseniz de belli filtrelemeler kullanarak daha rafine bir sonuç elde edebiliyorsunuz. Dolayısıyla oda seçeneklerinden tutun da evin konumuna kadar tüm konularda hakimiyetinizi koruyabiliyorsunuz.

Uygulama içerisinde bulunan ilanlar gerçek zamanlı olarak yenilendikleri için, aylar öncesinden kalmış ilanlarla boşa vakit kaybetme gibi durumlarla da karşılaşmak imkansız hale geliyor. Beğendiğiniz ilanların sahiplerini direkt olarak arayabildiğiniz gibi isterseniz e-posta gönderme yöntemini de tercih edebiliyorsunuz.

Ancak tabii ki uygulamanın verimli bir şekilde kullanılabilmesi için daire sahiplerinin de uygulamayı kullanması gerekli ve bu nedenle ülkemizdeki her şehirde verimli bir şekilde kullanmak mümkün olmayacaktır. Fakat zaman içerisinde kullanıcı adedinin artması sayesinde bu durum daha kolay bir hale gelecektir.

Eğer yeni ve aracısız bir emlak uygulaması arıyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.