Abyss: The Wraiths of Eden

Abyss: The Wraiths of Eden
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    373

  • Üretici

    Artifex Mundi sp. z o.o.

Abyss: The Wraiths of Eden, korku dolu anlar yaşayacağınız yolculuğunuzda boyunca gizemli olayları çözmeye çalışacağınız heyecanlı ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Abyss: The Wraiths of Eden, oynadıkça bağımlılık kazandıran bir Android deniz macerası oyunudur. Oyundaki amacınız keşifçi Robert Marceau'yu bulmak. Oyun içerisinde Robert'in nişanlısının kontrolünü sağlayarak, okyasnusların gizemli yanlarını keşfetmeli ve ipuçları toplamalısınız.

Oyunda 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Bunlar Normal, Gelişmiş ve Expert. Her bir oyun modundaki bölümler farklı zorluklardadır. Bu tür oyunlarda kendinize güveniyorsanız Experd modu seçerek oynayabilirsiniz. Oyun içi kontroller son derece basit ve rahattır. Objelerin üzerlerine dokunmak yeterli olmaktadır. Ayrıca objelere yakından bakabiliyorsunuz. Gizemli olayları çözme konusunda tamamen özgürsünüz.

Oyunun grafikleri oldukça etkileyici diyebilirim. Çok az sayıda oyunda karşılaşabileceğiniz kalitedeki grafikler ile oyunun yapısı ve heyecanlı oynanışı ile birleşince ortaya oyuncuların ilgisini çeken ve oynadıkça bağımlılık kazandıran bir macera oyunu çıkmış. Oyunun ana hikayesinden ayrı olarak oyun içerisinde bazı ufak oyunlarda bulunmaktadır. Bu ufak görevleri bitirerek maceranıza heyecan katabilirsiniz. Oyun içerisinde çok fazla sayıda keşfedilmesi gereken obje ve yer bulunuyor. Bu nedenle her yere dikkatlice bakmalı ve gizemli şeylerin sırrını çözmelisiniz.

Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz heyecanlı bir macera oyunu arıyorsanız Abyss: The Wraiths of Eden, sizin için iyi bir seçim olabilir. Oyunu ücretsiz olarak indirerek hemen bu serüvene dahil olabilirsiniz.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında merak ettiklerinize yanıt bulabilirsiniz.

 

YORUMLAR