Achording

Achording
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazınızı kullanarak gitar şarkı akorlarını ve tablarını bulabilmek için bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

Achording uygulaması Android cihazlarınızı kullanarak kolayca gitarınızda çalmak istediğiniz parçaların akorlarını ve tablarını bulabileceğiniz ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor ve işini oldukça iyi bir şekilde yaptığını söyleyebilirim. Uygulamanın ücretsiz olarak sunulması ve buna rağmen sonuçları hem yeterli hem de düzenli bir şekilde sunabilmesi tabii ki onu tercih edilebilir uygulamalardan birisi haline getiriyor.

Uygulama temel olarak internetteki bilinen gitar akoru ve tabı arama siteleri üzerinde toplu bir arama gerçekleştiriyor ve size bu sitelerden alınan sonuçları mobil cihazlarınızın ekranına uygun bir şekilde sunuyor. Dolayısıyla bir yandan akorları takip etmek, bir yandan da gitarınızı çalmak istediğinizde bunu Android cihazlarınızdan hiç zorlanmadan yapabiliyorsunuz.

Otomatik olarak kaydırma özelliğini kullanarak bir yandan şarkıyı çalabilir, bir yandan da uzun olan parçaların akorlarının sürekli olarak ekranda kaymasını sağlayabilirsiniz. Her defasında sayfa değiştirme zahmetinden sizi kurtaran uygulamanın bu özelliği ile kesintisiz olarak şarkılarınızı çalabilirsiniz.

Dilerseniz gitar akorlarını daha sonra göz atmak üzere cihazınıza da kaydedebilir ve internet bağlantısı olmasa dahi görüntüleyebilirsiniz. Tüm akor ve tablar ekranınıza tam oturacak şekilde yeniden boyutlandırıldıkları için onları okumakta da bir sıkıntı yaşayacağınızı sanmıyorum.

Achording'de yer alan tüm akorlar ve tablar düzenli olarak güncellendikleri için en son çıkan şarkılara bile hemen ulaşmak mümkün diyebilirim. Uygulamayı denemeyi unutmayın.

YORUMLAR