Acompli

Acompli
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android için ücretsiz olarak yayınlanan Acompli sayesinde hem e-postalarınızı hem de takvimlerinizi kolayca yönetebilirsiniz.

Acompli uygulaması, Android akıllı telefon ve tabletlerinizde kullanabileceğiniz ücretsiz e-posta, takvim ve ajanda yönetimi uygulamaları arasında yer alıyor ve hem sade yapısı, hem de gelişmiş özellikleri ile kesinlikle denemeniz gerekenler arasında. Pek çok benzer uygulamanın bu işlevlerden sadece bir tanesine izin verdiğini dikkate alırsak, Acompli'nin bütünleşik bir sistem sunması işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Uygulamanın e-posta yönetimi özellikleri sayesinde sadece en önemli e-postalar karşınıza çıkıyor ve gereksiz sayılabilecek postalar diğerleri kutusuna atılıyor. Böylece ilk etapta sadece ilgilenebileceğiniz postalarla karşı karşıya gelmeniz sağlanıyor. Bunun yanında bulut depolama servisleriyle olan uyumu sayesinde e-posta eklerinizi direkt olarak maile eklemek yerine depolama servislerindeki linkiyle gönderebiliyorsunuz. Bu sayede artık dosya gönderme sınırına takılıp kalma sorunu da ortadan kalkıyor.

Ayrıca ajanda yöneticisi ve takvim özelliklerini kullanarak tüm etkinlik, toplantı ve buluşmalarınızı tek bir noktadan idare edebiliyor, bunu iş arkadaşlarınızla ortaklaşa yapabiliyor ve isterseniz e-posta hesabınızla iletişimi daha da kolay hale getiriyorsunuz. Tüm ilgilenilmesi gerekenlerin tek bir noktada olması ile devamlı uygulamalar arası geçiş sorunu da kalmıyor.

Sahip olduğunuz kişi listelerini ve iletişim bilgilerini direkt olarak uygulamaya taşıyabildiğiniz için kişilerinizin kaybolması gibi durumlarla karşılaşmak da imkansız. Aynı zamanda akıllı filtreleme yeteneğine sahip olan Acompli, aradığınız bilgilere en kısa sürede ulaşmanızı garanti ediyor.

Eğer sık sık iş organizasyonu gerçekleştirmeniz gerekiyorsa ve iletişiminizi aralıksız olarak devam ettirmek istiyorsanız kesinlikle denemeden geçmemenizi öneriyorum.