Adliyedekimvar 1.0.0 (Android)

Adliyedekimvar

Adliyedekimvar
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adliyedekimvar uygulaması, avukatların iş konusunda yardımlaşmalarını amaçlayan bir platform olarak öne çıkıyor.

Avukatlara özel geliştirilen Adliyedekimvar uygulaması ile Android cihazlarınızdan diğer avukatlarla iletişime geçerek iş konusunda yardımlaşabilirsiniz.

Adliyedeki günlük işler için farklı şehirlere veya aynı şehirdeki uzak bir noktaya gitmek durumunda kalan avukatların faydalanabileceği Adliyedekimvar uygulaması, diğer avukatlarla iletişime geçerek işlerini hızlandırmayı amaçlıyor. Gitmeniz gereken bölgede bulunan herhangi bir avukatla bağlantıya geçip halletmeniz gereken işler için yardım alabileceğiniz Adliyedekimvar uygulamasında, iş talebinizi oluşturarak müsait olan avukatlara ulaşabiliyorsunuz.

Ülkenin her noktasından yayınlanan hukuki yardım ilanlarına cevap verip, kullanıcılara yardım ederek gelir elde etmenizde de yardımcı olan Adliyedekimvar uygulaması karşılıklı onay sistemiyle ilerlediğinden işinizi halletmeniz de kesinleşiyor. Adliyedeki işlerinizi güvenebileceğiniz birine emanet ederek zamandan kazanabileceğiniz Adliyedekimvar uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR