Adventures In the Air

Adventures In the Air
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Adventures In the Air bize özel bir gökyüzü macerası yaşatan başarılı bir mobil oyundur

Adventures In the Air eğer havada geçen sürükleyici bir maceraya atılmak isterseniz tavsiye edebileceğimiz bir mobil uçak oyunudur.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu olan Adventures In the Air'de uçağımıza atlıyoruz ve gökyüzüne açılarak düşman ordularıyla yüzleşiyoruz. Fakat hedeflerimize doğru ilerlerken karşımıza farklı engeller çıkıyor ve bu engelleri de atlatmamız gerekiyor.

Adventures In the Air retro tarzdaki 2 boyutlu uçak oyunlarını yeni nesil sonsuz koşu oyunu yapısıyla oldukça güzel bir şekilde birleştiriyor. Oyunda uçağımız ekranda yatay olarak ilerliyor ve uçağımızı yöneterek karşısına çıkan engelleri aşmasına yardımcı oluyoruz. Bir yandan da düşmanlarımıza ateş ediyoruz ve bölüm sonu canavarlarıyla karşılaşıyoruz.

Adventures In the Air güzel grafikler ve seslerle donatılmış bir oyun. Oyunu dilerseniz klasik dokunmatik kontroller, dilerseniz hareket sensörü yardımıyla oynayabilirsiniz. Çok oyunculu oyun moduna da sahip olan Adventures In the Air yaratıcı yapısıyla beğeninizi kazanabilecek bir mobil oyun.