AdWare

AdWare
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AdWare, Android cihazlarınıza zarar verebilecek reklam bulunduran her türlü içeriği tespit etmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

AdWare, Android mobil cihazlarınızın güvenliği için geliştirilen bir koruma programıdır. Canlı güvenlik desteği ile birlikte Android telefon ve tabletlerinize zarar verebilecek reklamları kaldıran uygulama oldukça kullanışlı ve faydalı.

İnternetten yüklediğimi program ve uygulamaların bir çoğunda reklamlar bulunmaktadır. Bu reklamlar arasında kimi zaman cihazınıza zarar vermek isteyen reklamlar bulunabiliyor. AdWare, bu reklamları tespit ederek size kaldırılmasını önermektedir. Cihazınızdaki kötü amaçlı reklam bulunduran tüm uygulamaları tepsit eden uygulama işini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor.

Bir çok reklam ağı şirketi, cihazınız için reklamlar içeren standart reklam bildirim çubuğu, yükleme ikonları veya tarayıcı araç çubuğu sunmaktadır. Bu reklamlardan kurtulmak bazen sandığınız kadar kolay olmayabiliyor. Fakat AdWare ile bu reklamlardan rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Reklamları tespit etmek dışında reklam engelleme, virüs tespit etme ve silme görevlerini de gerçekleştirebilen uygulama Android cihazlarınızın güvenlik seviyesini arttırmaktadır.

Android telefon ve tabletlerinizi güvende tutarak zararlı reklamlardan kurtulmak istiyorsanız AdWare uygulamasını ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemenizi tavsiye ederim.