Afterlight 0.7.6 (Android)
Afterlight
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    2,447

  • Üretici

    Simon Filip

Afterlight, akıllı telefon ve tabletlerde kullanılabilen popüler fotoğraf düzenleme ve efekt uygulamasıdır.

Afterlight, iOS platformunun 1 numaralı fotoğraf düzenleme ve efekt uygulamasıdır. Kullanımı rahat ve etkili araçlarla fotoğraflarınızı saniyeler içerisinde sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.

Android akıllı telefon ve tabletinizle sık fotoğraf çeken biriyseniz, göz alıcı fitreler, desen kaplamaları, kenarlıklar içeren Afterlight adlı uygulamaya bayılacaksınız.

Yüksek çözünürlükteki fotoğrafları da destekleyen uygulama, 59 farklı filtre seçeneği ile geliyor. Bunlardan 27 tanesi tamamen ayarlanabilir, 14 tanesi Instagram’dan tanıdığımız, 18 tanesi de tamamen yeni filtrelerden oluşuyor. Fazla sayıda filtre seçeneğinin yanı sıra fotoğraflarınıza gerçek ve doğal ışık sızıntısı verebileceğiniz 35mm film ve instant film ile oluşturulmuş 66 adet desenli kaplama kullanımınıza sunuluyor. Uygulama ayrıca farklı şekil ve boyutlarda ve Instagram ile uyumlu 77 adet çerçeve içeriyor. Ayrıca 15 çeşit düzenleme aracı elinizin altında. Fotoğraf uygulamalarının olmazsa olmazlarından hızlı ve kolay kırpma aracı ve fotoğraflarınızı ters düz yapabileceğiniz yön verme aracı da emrinize amade.

Afterlight ile düzenlediğiniz fotoğraflarınızı 3 farklı çözünürlükte kaydetme şansına sahipsiniz. Small 800x600, Medium 1600x1200, MAX ise 2048x1536 çözünürlükte kaydetmekte. Tabii ki fotoğraflarınızı Instagram, Facebook ve Twitter’da paylaşabiliyorsunuz.

YORUMLAR