Agar.io 1.0.1 (Android)
Agar.io
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    16,426

  • Üretici

    SEGMA

Agar.io'da rakiplerinizi Android cihazlarınızı kullanarak yemek ve büyümek istiyorsanız bu mobil versiyonunu kaçırmayın derim!

Agario son dönemlerin ortalığı kavuran online oyunları arasında yer alıyordu ancak maalesef oyunu mobil cihazlardan oynamaya devam etmek için herhangi bir uygulama mevcut değildi. Mobil web tarayıcılardan da kullanışlı olmadığı için kullanıcılar bir beklenti içerisindeydiler ve sonunda Agar.io'nun Android sürümü yayınlanarak herkesi sevindirdi diyebiliriz. Mobil cihazlara uygun bir kontrol mekanizmasıyla birlikte gelen oyunu hemen oynamaya başlayabilir ve rakiplerinize karşı büyümenin keyfini sürebilirsiniz.

Oyun temel olarak bildiğimiz Agar.io arayüzüne sahip ve oyundaki hedeflerimiz de tamamen aynı. Sahip olduğumuz renkli küreyi diğer küreleri veya ekranda yer alan yemleri yiyerek büyütmemiz ve sunucuda yer alan en büyük küreye sahip olmamız gerekiyor. Bunu yaparken maalesef rakiplerimiz de boş durmuyorlar ve zaman zaman bizi yiyerek oyuna en küçük halimizle yeniden başlamamıza neden oluyorlar. Dolayısıyla heyecanın bir an bile son bulmadığını, her an yenilme ve yenme şansının olduğunu belirtmek gerekiyor.

Oyunun kendine has grafiklerinin ve seslerinin korunması, ancak kontrollerin mobilde daha etkili bir şekilde kullanıma olanak sağlayacak şekilde hazırlanmış olmaları sayesinde Agar.io keyfini daha da rahat bir şekilde sürebileceğinizi söyleyebilirim.

Oyundaki küremizin şeklinin özel temalarla daha renkli hale gelmesi için varolan bazı özel kullanıcı adlarını seçerek o temaların aktif olmasının sağlandığını da belirtmek gerek. Örneğin, Turkey kullanıcı adını aldığınızda Türk bayrağına sahip bir küreyi yönetebiliyor, rakiplerinize kendinizi daha iyi bir şekilde gösterebiliyorsunuz. Ancak büyüdükçe daha yavaş hareket ettiğinizi ve daha kolay bir şekilde yem haline geldiğinizi de aklınızdan çıkarmayın.

Agario'nun heyecan dolu dünyasına bu oyunla adım atmayı sakın unutmayın. Oyunu aktif olarak oynayabilmek için internet bağlantınızın da aktif olması gerekiyor.

YORUMLAR