Agatha Christie: The ABC Murders 1.0 (Android)

Agatha Christie: The ABC Murders

1.0
Agatha Christie: The ABC Murders
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agatha Christie: The ABC Murders, Android platformundaki en iyi dedektiflik oyunları arasında.

Agatha Christie: The ABC Murders, iPhone ve iPad’inizde oynayabileceğiniz en iyi dedektiflik oyunlarından biri. Agatha Christie romanından uyarlanan macera - dedektiflik oyununda ünlü dedektif Hercule Poirot’un yerine geçiyoruz. Birleşik Krallık sokaklarında işlenen cinayetleri açığa çıkaracak tek kişiyiz.

Hem iPhone hem de iPad’de oynanabilir en kaliteli görsel ve oynanışa sahip dedektif oyunu desem sanırım abartmış olmam. AMC adıyla ünlenen seri katili bulmak için Birleşik Krallık sokaklarında karış karış gezdiğimiz oyunda şüpheli görünen kişileri sorgulayıp bilgi topluyor, topladığımız ipuçları ile olay arasında bağ kurarak katile ulaşmaya çalışıyor, katilin planlarını anlayabilmek için her şeyi gözlemliyor ve inceliyoruz. Bakılmadık hiçbir yer bırakmıyoruz.

Hikaye ilerledikçe olaylara bağlı zaman tüneli oluşturabildiğimiz oyunda tüm dedektifler gibi hiçbir silah kullanmadan, her şeye herkese kuşkuyla yaklaşarak olayı kendi içimizde çözmeye çalışıyoruz. Oyunun tek eksi yanı - fiyatını saymazsak – Türkçe dil desteği sunmaması.

YORUMLAR