Age of Pyramids 1.0.23 (Android)

Age of Pyramids

Age of Pyramids
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Age of Pyramids, piramitlerle, güçlü - epik Tanrılarla dolu Mısır dönemine gideceğiniz bir Android oyunu.

Age of Pyramids, gizemleri yeni yeni çözülen piramitleri ile meşhur Mısır’a hayransanız oynayabileceğiniz en iyi Android oyunu.

Hem tabletinize hem de telefonunuza ücretsiz indirip keyifle oynayabileceğiniz bir tarihi oyun arıyorsanız sizi Mısır’ın gizemlerle dolu dünyasına götürecek Age of Pyramids oyunu ile mutlaka tanışmanız gerektiğini düşünüyorum. Piramitlerin inşa edildiği, insanların epik ve güçlü Tanrılara taptığı, altın ve lüks içinde bir yaşamın olduğu Piramitler Çağını yaşatan en iyi Mısır oyununda ilk bölümlerde fazla yapı inşa edemeseniz de seviye atladıkça hem karada hem de denizde çok ilginç binalar yapabiliyorsunuz. Öte yandan Anubis, Amun Ra, Osiris, Horus, Thoth gibi Mısır Tanrılarını ve diğer mistik yaratıkları çağırabiliyorsunuz.

Oldukça geniş bir haritada oynama imkanı sunan oyunda kara tarafında onlarca çeşit Mısır dönemine ait yapı inşa edebiliyor, deniz tarafında Nil nehrine gönderdiğiniz gemilerin topladığı taşları kullanarak tapınak ve habitatlar kurabiliyorsunuz. Dilerseniz oyuna arkadaşlarınızı da dahil ederek onların nasıl geliştiklerine bakabiliyorsunuz.

Yavaş ilerleyen simülasyon oyunlarından olan Age of Pyramids oyunu oynanış itibariyle benzerlerinden farklılık göstermiyor. Yine oyunun başlangıcında bir yardımcınız var ve onun direktifleri doğrultusunda yapıları kurarak ilerliyorsunuz. Oyuna ısınma sürecini tamamladıktan sonra artık ülkenizi yönetmeye, geliştirmeye başlayabiliyorsunuz. Bu noktada oyunun önemli bir eksikliğinden bahsetmek istiyorum. Oyunda Türkçe dil desteği mevcut değil ve çok sayıda yapı bulunduğundan ve diyaloglar yer aldığından az da olsa İngilizce bilmiyorsanız oyun oldukça sıkıcı bir hal alacaktır.

YORUMLAR