Agent Run! 1.0.2 (Android)

Agent Run!

Agent Run!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Agent, Run! iki boyutlu sonsuz koşu türüne alternatif bir seçenek sunarak interaktif oynanışıyla Android cihazlar için ücretsiz olan bir beceri oyunudur.

Mobil platformun en popüler türlerinden olan sonsuz koşu oyunlarında yeni bir koşan elemanımız var! Üstelik bu sefer o bir ajan! O bir Bay Ciddi! Kötülük peşinde koşan deli bilim adamının planlarına engel olmak için gece gündüz koşan bu ajanımızı kontrol etmeye hazır mısınız?

Agent, Run!'ı ilk indirdiğimde grafikleri ve oynanışı bakımından yine mobil cihazlarda bir zamanlar yüksek bir popüleriteye sahip olan oyun Jetpack Joyride aklıma geldi. Aynı şekilde tatlı grafikler, sidescroller şeklinde bir sonsuz koşu oynanışı, tuzaklar ve mekanların çoğu Jetpack Joyride'a benzese de Agent, Run!'da bu sefer koşmanızı gerektirecek önemli bir faktör var. Arkamızda çılgın bilim adamının korumaları var ve çok sinirli görünüyorlar!

Oyunun karşınıza çıkaracağı tuzakları interaktif olarak kaydırma yöntemiyle engelleme ana karakter için sabit bir oynanış sergiliyor. Yani siz ekrana dokunsanız da dokunmasanızda ajan olduğu gibi koşmaya devam ediyor. Yapmamız gereken tek şey karşımıza çıkan engelleri yok etmek, böylece ajan koşabildiği kadar uzağa koşmasını sağlıyoruz. Agent, Run!'da da asıl hedef tahmin edebileceğiniz gibi basit, gidebildiğiniz kadar uzağa gitmek ve yüksek puan elde etmek.

Ancak az önceki karşılaştırmam gibi oyunu Jetpack Joyride ile kıyaslayacak olursak bünyesinde birçok eksiklik olduğunu fark ediyoruz. Genel olarak oynanışı etkileyecek hiçbir şey olmaması, tuzakların belirli bir süre sonra tekdüzeye bağlaması, çeşitli güçlendirme özelliklerini bölüm boyunca görememek insanı belli bir süreden sonra sıkabiliyor. Kaldı ki Agent, Run! her ne kadar ücretsiz bir oyun olarak lanse edilse de oyunun sadece ilk bölümü ücretsiz. Toplamda 5 farklı bölüm içeren oyun hem kısa soluklu, hem de bunlar için sizden ücret talep ediyor. Bu anlamda Agent, Run! bizden büyük bir eksi alıyor, zira sonsuz koşu türlerinde çok daha iyi alternatifler var ve 'tamamı' gerçekten ücretsiz.

Yine de Agent, Run!'ın farklı havası ve tatlı grafikleri oyuncuları mutlaka içine çekecek ve en azından ilk bölümü denemeye itecektir. Kesip patlattığınız tuzaklar, laboratuvarda etkisiz hale getirdiğiniz silahlar ve aşırı eğlenceli zıplatan pistonlar Agent, Run!'ı denemeye değer kılan özellikler olarak karşımıza çıkıyor. Sonsuz koşuda farklı heyecanlar arıyorsanız sizleri tekrar koşmaya davet ediyoruz.

ARTILAR

İnteraktif oynanış seçenekleri

EKSİLER

Bölümlerin hepsi ücretli

YORUMLAR