Aimera 1.03 (Android)

Aimera

Aimera
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aimera uygulamasını kullanarak fotoğraflarımızı şık efektler ile çok daha dikkat çekici bir hale getirebiliyoruz.

Aimera, fotoğraf çekmekten keyif alan Android tablet ve akıllı telefonları için özel olarak geliştirilmiş bir fotoğraf düzenleme uygulaması. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama sayesinde o an çektiğimiz veya daha önce çekmiş olduğumuz fotoğraflarımıza göz alıcı efektler ekleyebiliyoruz.

Aimera'nın özellikle özçekim fotoğraflar çekmekten keyif alan kullanıcılara hitap ettiğini söyleyebilirim. Farklı ışık ve renk ayarları ile oluşturulmuş olan filtreler her ortama uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış.

Uygulamanın en iyi yanlarından birisi de 140'ı aşan sayıda filtreye sahip olması. Üstelik bu filtrelerin her biri gerçek zamanlı olarak eklenebiliyor. Bu sayede sonrada fotoğraf ekleme derdiyle uğraşmadan fotoğraflara anlık efektler ekleyebilirsunuz..

Uygulamada bulabileceğimiz tek şey filtreler değil. Çıkartma seçenekleriyle zenginleştirilen Aimera'da devamlı olarak güncellenen bir çıkartma albümü bulunuyor. Kapsamlı içeriğine rağmen ücretsiz olarak sunulan Aimera, mobil fotoğrafçılığa ilgi duyanların kaçırmaması gereken bir seçenek.