Airheads Jump

Airheads Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Airheads Jump, hoplayıp zıplayarak en yükseğe ulaşmaya çalışacağınız eğlenceli ve ücretsiz bir Android oyunudur.

Airheads Jump, iOS versiyonundan sonra başarılı olarka Android versiyonu da çıkartılan, oynaması son derece eğlenceli ve heyecanlı bir Android zıplama oyunudur. Zıplama oyunudur diyorum çünkü oyunda zıplamak en büyük göreviniz.

Renkli, sempatik ve farklı şekillerdeki uçan kafalar ile zıplayarak yukarıya doğru ilerlemeye çalışacağınız oyundaki amacınız en yüksek puanı elde etmek. Tabi siz yukarı doğru zıplarken önünüz boş değil. Bir çok engel ve nesne önünüze çıkarak sizi durdurmaya çalışıyor. Bu engelleri aşarak arkadaşlarınız arasında en çok puanı elde eden olabilmek için oyunu epey oynayarak ustalaşmanız gerekebilir.

Oyunun grafikleri oldukça kaliteli ve güzel. Grafikleri için bile oyuna bağımlı olabilirsiniz. Kontrol ettiğiniz uçan kafalar ise farklı karakterler olarak karşınıza çıkabiliyor. Rengarenk şeker gibi, korsan ve kanatlı şeytan bunlara bazı örnekler. Oyunun kontrol mekanizması da grafikleri gibi mükemmel diyebilirim. Uçna kafaları kontrol ederken hiç bir problem yaşayacağınızı düşünmüyorum.

Oyunda daha yükseklere zıplamanız için bazı güçlendirme yetenekleri bulunuyor. Bu yetetenekler sayesinde normalde aldığınız puanların çok daha üstüne çıkabilirsiniz.

Eğer boş vakitlerini eğlenceli bir şekilde geçirmek ve arkadaşlarınızda rekabete girmek istiyorsanız Airheads Jump'ı Android telefon ve tabletlerinize mutlaka indirmenizi tavsiye ederim. Fakat oyunun grafikleri aşırı renkli ve detaylı olduğundan oynadıkça gözleriniz ağırabilir. Bu nedenle ufak molalar vererek gözlerinizi dinlendirmenizi öneriyorum.

YORUMLAR