Akadon

Akadon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Akadon, basit ama bir o kadar da eğlenceli ve ücretsiz bir Android beceri oyunu.

Akadon, Android mobil cihaz sahiplerinin eğlenmek amacıyla oynayabileceği çok basit ama aynı zamanda çok eğlenceli bir beceri oyunu.

Oyundaki amacınız ekranın üst bölgesinden gelen ufak karelerin renklerine dikkat ederek, ekranın alt kısmındaki bölümün rengini değiştirmek. Yani yukarıdan ufak yeşil renkte kareler geliyorsa, ekranın altını yeşil rengine getirerek eşlemeyi sağlamalısınız.

Oyun yapısı ve tasarımları itibariyle profesyonel bir oyun görünümü andırmamasına rağmen, okulda, işte, evde yada yolculuk yaparken oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun olduğunu düşünüyorum. Oyunda ekranın alt kısmındaki rengi değiştirmek için ekranın herhangi bir bölgesine dokunmanız yeterli. Ekrana her dokunduğunuzda ekranın altındaki renk değişiyor. Bu nednele başarılı olmak için üstten gelen ufak karelerin renklerini iyi takip etmeli ve alttaki alanın rengini de ufak karelere göre hızlı ve doğru şekilde değiştirmelisiniz.

Zaman geçirmenizi ya da boş vakitlerinizi değerlendirmenizi sağlayacak bir oyun arıyorsanız, Akadon'u Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip mutlaka oynamalısınız.

YORUMLAR