AlarmMon (Android)

AlarmMon

AlarmMon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AlarmMon sayesinde eğlenceli yoldan uyanmanın yolunu keşfedebilirsiniz.

AlarmMon, Android tablet ve akıllı telefonlar üzerinde kullanabileceğimiz bir alarm uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama uyanmakta problem yaşayan kullanıcılara hitap ediyor.

AlarmMon'a girdiğimiz zaman karşımıza eğlenceli ve mizahi yönü ağır basan bir arayüz çıkıyor. Zaten uygulamanın çalışma mantığı da aynen bu şekilde işliyor. AlarmMon, kullanıcıları uyandırmak için kullandığı komik seslerden tutun da sunduğu sevimli karakterlere kadar ilgi çekici bir yapıya sahip.

Elbette bu derecede mizah unsuru olması her kullanıcıya hitap etmeyebilir. Ciddi görünen ve sade bir alarm uygulaması arıyorsanız AlarmMon'dan başka alternatiflere bakmanız yerinde bir karar olacaktır. Bunun haricinde uygulamada pek bir eksik yok.

Uygulamanın dikkatimizi çeken yönleri arasında kullanıcıların uykularını açmak için kullandığı mini oyunlar geliyor. Sabah kahvenizi içmeden önce oynayacağınız bir iki mini oyun ile hem güne daha zinde hem de daha mutlu başlayabilirsiniz.

Sabahları isteksiz ve mutsuz uyanıyorsanız AlarmMon keyfinizi yerine getirecektir. Bu ücretsiz alarm uygulamasını hemen indirin ve sabahlarınıza neşe katın.

YORUMLAR