AlarmPad

AlarmPad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AlarmPad uygulaması sayesinde Android mobil cihazlarda çoklu ve gelişmiş alarmlar kurmak mümkün hale geliyor.

AlarmPad uygulaması, Android cihazlarınızda çok daha kolay ve etkili bir şekilde alarmlar kurabilmek için kullanabileceğiniz ücretsiz uygulamalardan bir tanesi. Sadece sabah alarmları kurmak için değil, aynı zamanda takvim etkinlikleri, toplantılar, hava durumu ve diğer koşullara göre de alarmlar kurabilmek için kullanabileceğiniz uygulama, böylece benzer diğer uygulamalardan biraz ayrılıyor. Kolay kullanılır arayüzüne rağmen oldukça gelişmiş seçenekler sunabilmesi sayesinde denemeniz gereken uygulamalardan birisi haline geldiğini söyleyebilirim.

Uygulamanın temel özellikleri şu şekilde listelenmiş;

  • Farklı konularda alarmlar kurabilme
  • Alarm içeriği hakkında sesli uyarı
  • Özelleştirme seçenekleri
  • Takvim eşleşme özelliği
  • Cihazınızdaki diğer uygulamalar ile entegrasyon

Uygulamayı kullanırken alarmlarınıza bilgiler girebiliyor ve alarmı kapattığınızda ekranda alarma dair bilgilerin çıkmasını sağlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda her bir alarm için farklı sesler ve bildirimler ayarlayabilmeniz sayesinde daha rahat bir kullanıma erişebilirsiniz.

Uygulamanın ücretsiz sürümü maalesef 5 adet alarma kadar destek sunuyor fakat uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak daha fazlasına da ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olan sürüm uygulamanın geneli hakkında size yeteri kadar fikir verecektir.