AliceInCube 1.32 (Android)

AliceInCube

AliceInCube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

AliceInCube, küpün içerisine hapsolmuş bir karakteri küpten dışarı çıkarmanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Küp içerisine hapsolmuş Alice isimli bir karakteriniz var. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz AliceInCube oyunu ile birlikte bu karakterinizi dışarı çıkarmanız lazım. Hemen tedirgin olmayın. Bu görevin üstesinden başarıyla geleceksiniz.

AliceInCube, oldukça profesyonel bir şekilde hazırlanmış grafiklere ve gerilim dolu müziklere sahip.  Bu yüzden AliceInCube oyununu oynarken çok eğleneceksiniz. Oyundaki göreviniz oldukça basit. Küp içerisine hapsolmuş olan Alice'i kurtarmanız gerekli. Her yeni bölümde Alice'in bulunduğu yer değişiyor. Alice bölümler ilerledikçe daha fazla saklanıyor. İlk başlarda çok kolay bir şekilde küpten çıkarabildiğiniz Alice'i ilerleyen bölümlerde küpten çıkarırken biraz zorlanacaksınız.

AliceInCube oyununun oynanışı ise oldukça basit. Küpün kenarlarından tutarak küpün yönünü çeviriyorsunuz. Küp döndükçe Alice'in yeri değişiyor ve böylelikle Alice'i çıkarmış oluyorsunuz. Bazı bölümlerde Alice engellerin önünde duruyor. Bu gibi durumlarda küpü birkaç kez daha çevirip Alice'in yönünü değiştirmeniz lazım. İki üç kez küpü hareket ettirdiğinizde bu sorunu da rahatlıkla çözebiliyorsunuz.

Boş zamanlarınızda oynayabileceğiniz oldukça eğlenceli bir beceri oyunu olan AliceInCube'u hemen şimdi indirin ve becerilerinizi geliştirmeye başlayın.

YORUMLAR