Aliens Like Milk 1.0.6 (Android)

Aliens Like Milk

Aliens Like Milk
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz puzzle oyunudur.

Aliens Like Milk, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli, sevimli ve sürükleyici bir puzzle oyunudur. Cut the Rope oyununu bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. Aliens Like Milk de onun yolundan giden ve ona çok benzeyen bir oyun diyebilirim.

Her ne kadar fikir orijinal olmasa da bu eğlenceli olmadığı anlamına gelmiyor. Zaten bu tarz oyunlar düzgün yapıldığında sizi saatlerce oyalayabilecek kapasiteye sahip olabiliyor. Aliens Like Milk de bunlardan birisi.

Sevimli bir uzaylı olan Alex ile oynadığımız bu oyun fizik temelli bir puzzle oyunu. Amacınız Alex'e doğru kombinasyonları yaratmasına yardımcı olmak. Doğru kombinasyonları yarattığınızda bütün karakterleri uzay gemisine koyuyorsunuz ve böylece süte ulaşabiliyorsunuz.

Fakat tabi ki bu göründüğü kadar kolay değil. Size engel olacak bazı şeyler de oyunda mevcut. Bue engellerin üstesinden gelmeli, kutulardan ve diğer şeylerden kurtularak inekler ve uzaylılara yol açmalısınız. Böylece üç yıldızı birden alarak oyunu tamamlamalısınız. Isterseniz üç yıldıza ulaşana kadar o leveli sınırsız kere oynayabiliyorsunuz.

Sevimli grafikleri ile de tamamlanan bu oyunu her yaştan insan rahatlıkla oynayabilir. Eğer siz de bu tarz puzzle oyunlarını seviyorsanız, Aliens Like Milk oyununu denemelisiniz.

YORUMLAR