Ampere 1.24 (Android)

Ampere

Ampere
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ampere, cihazınızın ne kadar hızlı ve ne kadar zamandaşarj edileceğini gösteren yararlı bir Android uygulaması.

Ampere, Android akıllı telefon sahibi kullanıcıların farklı şarj kabloları ile cihazlarını neden çok farklı sürelerde şarj ettiğini öğrenmelerini sağlayan yararlı bir ölçüm uygulaması.

Android 4.0.3 ve üzeri işletim sistemine sahip olan cihazlar üzerinde çalışan uygulama, bu işletim sistemine sahip olmasına rağmen bazı telefon modelleriyle uyum sorunu yaşayabiliyor. Bunun dışında bazı Samsung akıllı telefonlarda ölçüm değerleri doğru olarak gösterilemiyor.

Standart şarj kablosu yada USB kabloları arasında şarj sürelerinin değiştiğini biliyoruz. Fakat farklı standart kabloları ile yine farklı sürede şarj etme süresi olduğunda akıllarımızda soru işareti de oluşmuyor değil. Bu nedenle cihazınızı en hızlı şekilde şarj etmek için kullanacağınız kabloyu, Ampere uygulaması ile bulabiliyorsunuz.

Farklı kablolar ile değişkenlik gösteren miliamper girişleri olduğu için şarj sürenizi olabildiğince kısaltabilmeyi sağlamak istiyorsanız Ampere uygulaması ile en uygun kabloyu bulabiliyorsunuz.

Şarj süresi sizin önem taşıyor ve cihazınızın şarj süresinde küçük değişiklikler bile size karkı sağlıyor ise, Ampere uygulamasını Android mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR