Angel Stone 1.0.0 (Android)

Angel Stone

Angel Stone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Angel Stone, PC platformunun popüler isimlerinden Diablo'yu sevenleri memnun edecek türden bir yapım.

Angel Stone, Android işletim sistemi taşıyan cihazlar üzerinde oynanmak üzere tasarşanmış bir aksiyon oyunu. Diablo benzeri atmosferiyle dikkat çeken bu oyunu tablet ve akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirebiliyoruz. Açıkçası ücretsiz olmasına rağmen bu denli sürükleyici ve zengin bir atmosfer sunuyor olması Angel Stone'un kısa sürede yüksek başarı elde etmesini sağlayacaktır.

Angel Stone'da oyuna başlamadan önce sunulan sınıflardan birisini seçmemiz gerekiyor. Sınıflar arasında şövalye, büyücü ve silahşör var. Bu karakterlerin hepsi kendilerine özgü özelliklere, saldırı ve savunma yeteneklerine sahipler. Buna ek olarak bölümleri geçip tecrübe puanı ve altın kazandıkça karakterimize yeni aksesuarlar ve silahlar satın alabiliyoruz.

Angel Stone'un en iyi olduğu noktalar arasında grafikleri ve ses efektleri geliyor. Karakterlerin birbirleriyle olan mücadeleleri ve savaşları esnasında ortaya çıkan animasyonlar oldukça gerçekçi bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Arkadaşlarımızla birlikte oynayabilme imkanına da sahip olduğumuz Angel Stone, dungeon crawler tarzı oyunlardan keyif alanların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.

YORUMLAR